Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

Aerobik w Bolesławcu

~jolka niezalogowany
23 sierpnia 2010r. o 14:01
i rusalka slusznie zauwazyla!! komus po maratonie zal d..e scisnal ze w takowym tempie odnalazl stary temat na forum z aerobikiem!! ;D czyzby pani u ktorej sala swiecila pustkami???? :> :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~*** niezalogowany
23 sierpnia 2010r. o 14:53
~jolka napisał(a): ja tam wole aerobik na basenach. fajna atmosfera i zero rywalizacji miedzy paniami!!! zero podsmiewania z innych!! a bylam juz w niejednym fitnes co sie czesto zdarza. podziwiam pana artura za pelen profesjonalizm i sympatyczne podejscie, pokaże, wytlumaczy.. nie kazdy od razu jest geniuszem ukladow tanecznych!! widzialam jego maraton. wypadl suuuper!!
pozdrawiam kolezanki z grupy!!



Artur jak najbardziej fajnie prowadzi aerobik, ma podejscie do ludzi, to fakt. Tylko wszystkim zlosliwym chodzi o to ze zwyczajnie przystojny facet-nie ma co ukrywac-sympatyczny, wygadany, odnosi sukcesy, moje Panie chyba nie jestescie taki "glupie", ja tez bym poszla tam gdzie jest sympatyczniej :) nie dosc ze cwicze, to jeszcze karmie swoja dusze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
23 sierpnia 2010r. o 21:25
to niech ten menaadzerek poda namiary na osobe z Bolesławca, która spełnia wszystkie jego kryteria......... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lilka niezalogowany
24 sierpnia 2010r. o 22:53
Bez certyfikatów i drogich ciuchów...ważne by coś ze sobą robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ aaaaaa niezalogowany
2 września 2010r. o 10:25
artur jest ok nie jednej osobie pomogl. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4871
#Emil1111 nieaktywny
2 września 2010r. o 10:32
Witam, wczoraj chciałam rozpocząć zajęcia u Pani J. na I LO. słyszałam, że zajęcia odbywają się w pon i śr od 17:45 i na tą godzinę przyszłam, jednak wejście było zamknięte - łącznie z siłownią na dole. czy ktoś się może orientuje, czy zajęcia zostały przeniesione na inną salę, czy też może jakaś przerwa wakacyjne jest (co prawda we wrześniu tez się teraz jeździ do ciepłych krajów) :):) będę wdzięczna za jakiekolwiek info, albo może ktoś posiada nr tel do Pani J.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Elka niezalogowany
2 września 2010r. o 10:41
Pełny profesjonalizm w Cezarze. Polecam

A to co na basenach to już nie będę komentowała bo będzie, że jestem nie miła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4026
#bunnykill nieaktywny
2 września 2010r. o 15:14
ja chodze na baseny od niedawna i powiem że jest ZAJE...CIE!!
pozdrawiam kolezanki z "grupy porannej" ;)


Dopisane 02.09.2010r. o godz. 15:14:

rzecz jasna na aerobik na baseny :P

dwie najkrotsze odpowiedzi: Tak i Nie, wymagaja najdluzszego zastanowienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza