Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

Aerobik w Bolesławcu

~Fitness Manager niezalogowany
21 sierpnia 2010r. o 15:43
Witam serdecznie wszystkie Panie które uprawiają aerobik. Jestem managerem jednego z najlepszych klubów sieciowych fitnessu w Polsce. Byłem dzisiaj przejazdem w Bolesławcu na basenach gdzie odbywał się maraton aerobiku prowadzony przed Pana Daniela.Nie wierzyłem oczom co tam zobaczyłem, Pan prowadzący zajęcia kompletnie nie zna się na prowadzeniu aerobiku. To co on wyczyniał na podeście przechodziło ludzkie pojęcie. To nie miało kompletnie nic wspólnego z aerobikiem, nie było ani jednej figury poprawnie wykonanej. Moje drogie Panie robicie sobie krzywdę chodząc na jego zajęcia. Reprezentował on poziom dziecka raczkującego w środowisku Fitness. Drogie Panie żeby być instruktorem aerobiku trzeba mieć uprawnienia do prowadzenia zajęć trzeba mieć certyfikat trzeba jeździć na konwencje. Ten Pan nie posiada ani jednej z tych rzeczy. Proszę o sprawdzenie jego kwalifikacji. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
21 sierpnia 2010r. o 18:00
na ulicy zgorzeleckiej,remontują most na rzece BÓBR...NAJLEPSZY AEROBIK....ŁOPATA ,KILOF I ...OGIEŃ :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
21 sierpnia 2010r. o 21:50
to nie pan Daniel ale pan Artur!!! Pan Daniel prowadzi SPINNING!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4382
#rusalka nieaktywny
22 sierpnia 2010r. o 16:58
~Fitness Manager napisał(a): Witam serdecznie wszystkie Panie które uprawiają aerobik. Jestem managerem jednego z najlepszych klubów sieciowych fitnessu w Polsce. Byłem dzisiaj przejazdem w Bolesławcu na basenach gdzie odbywał się maraton aerobiku prowadzony przed Pana Daniela.Nie wierzyłem oczom co tam zobaczyłem, Pan prowadzący zajęcia kompletnie nie zna się na prowadzeniu aerobiku. To co on wyczyniał na podeście przechodziło ludzkie pojęcie. To nie miało kompletnie nic wspólnego z aerobikiem, nie było ani jednej figury poprawnie wykonanej. Moje drogie Panie robicie sobie krzywdę chodząc na jego zajęcia. Reprezentował on poziom dziecka raczkującego w środowisku Fitness. Drogie Panie żeby być instruktorem aerobiku trzeba mieć uprawnienia do prowadzenia zajęć trzeba mieć certyfikat trzeba jeździć na konwencje. Ten Pan nie posiada ani jednej z tych rzeczy. Proszę o sprawdzenie jego kwalifikacji. Pozdrawiam


o matko..i Pan to wszystko zobaczyl przejeżdzajac przez Boleslawiec .. i to ze certyfikatu i konwencji nie ma ,czy zadnych uprawnien ...PANIE ..pan to sie marnujesz w branzy fitness ..Pan powinienes byc managerem jednej z najwiekszych sieci detektywistycznych w Europie ..wpadl,wypadl i wszystko wie...bo domyslam sie ze pan prowadzacy ten raczkujacy aerobic raczej panu w tym przelocie certyfikatu nie pokazal,bo zajety byl raczkowaniem..a to...nooo mam male dzieci to wiem,ze zajmujaca jest sprawa ...
panie Manager..bierz sie pan i biuro detektywistyczne otwieraj ..bede sledzic swojego chlopa,bylego chlopa,ex kochankow i na kogo mi jeszcze kasy starczy .. :)))))


Dopisane 22.08.2010r. o godz. 16:58:

aha ..no i serdecznie dziekuje w imieniu tych ,które nie zdązyly sie jeszcze połamac na zajeciach pana od raczkowania jak i tych które sie łamia dwa razy w tygodniu ..doceniamy pana gest ..ze biegusiem po tych zajeciach ..pan bedacy przejazdem ... szybciorkiem wyciagnal laptopka ,odnalazl strone bolec,info ,jak i ten temat ....(to juz wyjatkowo podziwiam ..bo daaawno nie bylo nic w tym temacie ),zeby nas wszystkie ostrzec ....bardzo to milo z pana strony ....

a tak na powaznie ...to zenujacy jest w Boleslawcu poziom intelektualny konkurencji ....jakiejkolwiek ... trzeba byc blondynka i to wyjatkowo glupia zeby nie zajarzyc,ze to zlosliwa prowokacja ... kto chce raczkowac niech raczkuje...kogo stac niech do Krakowa na fitness lata i to chyba tyle w tym temacie

zalosne ...żalosne i tyle ;/

Człowiek ma to,na co się zgadza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Darus niezalogowany
22 sierpnia 2010r. o 17:15
panie manager ... ja mysle ,ze pan ma racje ...bo ten pan faktycznie on cwiczyc nie umie... pani Jola cwiczy super dziewczyny i to ze dwadziescia lat juz i na bank ma certyfikaty..i pan moglbys ja zobaczyc,jak ona cwiczy,tylko,ze na jej maraton nikt nie przyszedl a szkoda.Ja sie wkurzylem normalnie,bo se chcialem popatrzec na jej fajne laski ..ale nic ..pani Jolu,bede pania podgladal ,jak zawsze, jest pani super pani Jolu ..!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aska niezalogowany
23 sierpnia 2010r. o 9:12
Wy wszyscy jestescie szurnieci, Ci co jak zwykle pisza na innych, co kto u mnie cwiczyc, czy ma dyplom czy nie, obroncy jak widze tez nie znudzili sie tematem. Fakt, ZALOSNI jestescie wszyscy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~info niezalogowany
23 sierpnia 2010r. o 9:58
gdzie lepiej gdzie gorzej - bez sensu- ile osób tyle opinii
idźcie na zajęcia i sprawdźcie same

ja byłam już u wszystkich instruktorów w Bolesławcu, chodziłam po miesiącu - tak dla sprawdzenia, bo po jednej godzinie nie można sobie wyrobić zdania - każdy z instruktorów jakoś tam prowadzi te zajęcia, każdemu co innego odpowiada
ja wybrałam aerobik u Moniki w cezarze - chodzę tam już dwa lata

http://www.flexibilityfitness.pl/



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jolka niezalogowany
23 sierpnia 2010r. o 13:57
ja tam wole aerobik na basenach. fajna atmosfera i zero rywalizacji miedzy paniami!!! zero podsmiewania z innych!! a bylam juz w niejednym fitnes co sie czesto zdarza. podziwiam pana artura za pelen profesjonalizm i sympatyczne podejscie, pokaże, wytlumaczy.. nie kazdy od razu jest geniuszem ukladow tanecznych!! widzialam jego maraton. wypadl suuuper!!
pozdrawiam kolezanki z grupy!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie