Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Aerobik w Bolesławcu

~ja niezalogowany
10 marca 2010r. o 16:07
polecam www.danielmilewicz.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 marca 2010r. o 18:34
Jestem zainteresowana zajeciami w Mosirze,bo mam bliżej niz do Cezaraz tylko zsstanawia mnie ,czy chodza tam same szczupłe,wysportowane dziewczyny czy też panie przy kosci?Bo chodzi o to,że ja jestem troche grubsza,nie nosze rozmiaru 38 i wstydzę się tego.Jak studiowalam dziennie to chodziłam kilka razy na aerobik we Wrocku,ale bylo bardzo nieprzyjemnie,bo zgrabne panie wysmiewały się ze mnie i mojego zmęczenia po kilkunastu minutach ćwiczeń.Moja forma jest beznadziejna i chce coś z tym zrobić, ale nie znioose takich beznadziejnych komentarzy i uwag jak na wcześniejszych zajęciach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3493
#kapeluszka19 nieaktywny
26 marca 2010r. o 18:38
a wiec polecam CEZAR! Chodza tam panie w różnym wieku... i z różnymi rozmiarami... Nikt nie bedzie sie z Pani śmial:) jak jest w na basenach -nie mam pojecia ;)

Tylko Ty:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zosia niezalogowany
27 marca 2010r. o 7:41
Możesz bez oporów iść na aerobik na basen. Tam nie ma wyścigu lasek i ciuchów jak u co niektórych i atmosfera jest super. Do zobaczenia na zajęciach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
27 marca 2010r. o 9:00
zgadzam sie z poprzedniczkami , chodze do p. Moniki do cezara i jestembardzo zadowolona, nie ma pokazu markowych ciuchów, kobietki zawsze zadowolone z ćwiczeń, pochwale sie że dosyć schudłam dzięki tym ćwiczeniom + dieta mojej koleżanki czyli zero słodyczy i porcje jedzenia mniejsze o połowe niż dotychczas. nie wiem jak z miejscAmi bo kobiety wiosne poczuły..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
27 marca 2010r. o 12:20
a kiedy są zajęcia na basenach? i w jakich godzinach?

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 marca 2010r. o 12:51
~ napisał(a):
Kosztuje 6 zł , na spininng chodziłam też ale jest ciężko, po czasie robią się brzydkie łdki, co przynajmniej mi się niepodobało, ale warto spróbować ;-)

Łydki nie robią się brzydkie! Przynajmniej nie zauważyłam tego u siebie.

6 zł za godzinę tak ? A można wykupić karnet na miesiąc ? Jeśli tak to ile kosztuje?
Wejście jednorazowe na zajęcia spinning 12 zł
miesięczny 2x tyg 80zł
miesięczny 3x tyg 100zł

strasznie drogi ten spinning za jednorazowe zajęcia 12 hmmm,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2010r. o 19:20
A czy ktoś może napisać jakie są ceny? Czy są jakieś karnety?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima