Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 września 2020r. o 21:26
~~Kasztankowa Szydlica napisał(a): Dla ciebie wklejanie jakichś niusów o księdzu pedofilu i okraszanie swoim hahahha jest walką ? Z czym? Z kim ? Co wywalczyłeś ?


Być może Janusz ma też jakieś grzeszki na sumieniu i teraz pokutuje szukając kochających inaczej ... kto wie ... ja swoje wiem i więcej nic nie wiem :D

Ale faktycznie zastanawiającym jest to , dlaczego akurat pedofilów Janusz szuka zawsze wśród Facetów w Czerni ? :D Nie szuka gości w białych kubraczkach , albo moro ?

Myślę sobie Szydlica , że mamy czas apokalipsy ... opadają kurtyny , a celebryci muszą się jakoś utrzymać na fali :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 września 2020r. o 21:49
to że ty lubisz towarzystwo dziwek sam tu ogłosiłes ..
znasz przysłowie ''tanie mięso psy jedzą"?
dlatego ty swojej dziwce dałeś ''napiwek'' w kwocie -hahaha- 20 zł

ale jaki klient taka dziwka...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Kroplik niezalogowany
9 września 2020r. o 21:54
Falco popiera mordowanie dzieci sąsiadów. Taka prawda.
Powiedzmy sobie ją w oczy. Czy kiedyś potępił takie zachowanie? Nie przypominam sobie.

PS. i popiera mordowanie delfinów, temu też nigdy publicznie się nie sprzeciwił

Ale jak już ktoś napisał, szkoda strzępić ryja :D

a ja ciągle czekam na odpowiedź w innym temacie... a tam cisza ;(



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 września 2020r. o 21:59
~~Jasnofioletowy Kroplik napisał(a): Falco popiera mordowanie dzieci sąsiadów. Taka prawda.
Powiedzmy sobie ją w oczy. Czy kiedyś potępił takie zachowanie? Nie przypominam sobie.

PS. i popiera mordowanie delfinów, temu też nigdy publicznie się nie sprzeciwił

Ale jak już ktoś napisał, szkoda strzępić ryja :D

a ja ciągle czekam na odpowiedź w innym temacie... a tam cisza ;(

załóż temat o mordowanych dzieciach sąsiadów...;)
o mordowanych delfinach tez możesz ...jestem za tym ...

bo nic z tym nie robiąc wpisujesz się '' jak tu ktoś napisał '' w ''strzępienie ryja'' ...;)

a jaki to temat bo wbrew temu co zapewne myślisz ja wszystkiego nie czytam chociaż jak wieść gminna niesie ''siedzę tu od rana do nocy'' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Szydlica niezalogowany
9 września 2020r. o 22:03
Co wywalczyłeś Horus ? Jak zwykle podwijasz ogon jak niewygodne pytanie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Kroplik niezalogowany
9 września 2020r. o 22:07
Oho... kluczy. Nie napisał wprost. Jakieś tematy każe zakładać. Pfff. milczy w tak ważnych sprawach. Widać, że trzyma stronę tych oprawców.

Wedle logiki, którą stosujesz powinieneś tu eseje walić. A Ty milczysz... a może masz coś na sumieniu?

ps. Tak żebyś załapał... nawiązujesz do kościoła w wielu tematach, nawet z nim nie związanymi, to czemu każesz mi coś zakładać. Przyznaj się,
bo
to
obrzydliwe...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Kroplik niezalogowany
9 września 2020r. o 22:16
~~Kasztankowa Szydlica napisał(a): Dla ciebie wklejanie jakichś niusów o księdzu pedofilu i okraszanie swoim hahahha jest walką ? Z czym? Z kim ? Co wywalczyłeś ?


Jak to co wywalczył... 1834 posty w 5 miesięcy. To jakieś 12 postów dziennie. Jaki rycerz taka krucjata. Przebij to :D

PS. I żeby nie było... on tu nie śledzi wszystkich tematów "hahaha" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 września 2020r. o 22:20
kolejny księgowy...hahaha

ciach ...kolejny post do kolekcji...;)

a ile ty masz na koncie?
od czasu jak się objawiłeś jako ''kroplik''?...;)
kim byłeś wcześniej ?...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.