Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naboje sodastream w Bolesławcu?

87
#assassin nieaktywny
17 lipca 2017r. o 14:41
Witam,
czy w Bolesławcu ktoś nabija naboje do Sodastream lub wiecie gdzie można wymienić na napełnione ?
Dzięki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Żywotnikowiec niezalogowany
14 września 2020r. o 13:21
POLIMARKT na Zabobrzu 1.
Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Lubczyk niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 13:14
Jaka jest cena nabicia butli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~m niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 8:27
GUSPOL też nabija - widziałem reklamę na samochodzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piter niezalogowany
2 lutego 2023r. o 21:02
#assassin napisał(a): Witam,
czy w Bolesławcu ktoś nabija naboje do Sodastream lub wiecie gdzie można wymienić na napełnione ?
Dzięki

Mam jeden uniwersalny do sprzedania kosztował 350 zł sprzedam za stówę dzisiaj nówka sztuka jak coś proszę o telefon 721 670 853 to jest pojemność 400 coś tam ml starcza chyba na 60 do 80 butelek dużej wody i 250
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowa Brzoza niezalogowany
2 lutego 2023r. o 21:04
Ja mam po prostu tanio i nowy nabój duży 400 coś tam mililitrów uniwersalne w sklepie kosztuje 350 zł jeśli ktoś potrzebuje proszę o kontakt Sprzedam tanio za pół ceny pod numer telefonu proszę się kontaktować 721 670 853 o każdej porze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Runianka niezalogowany
2 lutego 2023r. o 21:07
~~Brunatnofioletowa Brzoza napisał(a): Ja mam po prostu tanio i nowy nabój duży 400 coś tam mililitrów uniwersalne w sklepie kosztuje 350 zł jeśli ktoś potrzebuje proszę o kontakt Sprzedam tanio za pół ceny pod numer telefonu proszę się kontaktować 721 670 853 o każdej porze


Człowieku zdecyduj się najpierw piszesz za stówę a później za pół ceny a to jest 175 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Mikołajek niezalogowany
7 lutego 2023r. o 22:34
Ile kosztuje napełnienie szarej butli - koś wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.