Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
21 lutego 2020r. o 14:54
Pisiory wciskają ludziom że to oni są ci dobrzy.
wystarczy czytać ze zrozumieniem i już wszystko wiadomo
-dlaczego ci to zdradzieckie mordy
-dlaczego ten to Maliniak
-dlaczego Pinokio
-dlaczego czołgi zostaną pomalowane
-dlaczego pewna brzoza zakatowała samolot.
ITD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
21 lutego 2020r. o 16:04
[img=1582297430_kthpi5c.png]

https://www.money.pl/gospodarka/budzet-ue-polska-postuluje-trzy-nowe-podatki-europejskie-6480714818213505a.html?fbclid=IwAR3Ya7Cm75NH6HzuOGN31YFmo5I3MPK6XQqJWP3mplm7s2ezqXaeEqi35Mo

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Kolkwicja niezalogowany
21 lutego 2020r. o 16:13
https://wiadomosci.wp.pl/miliony-na-podkomisje-antoniego-macierewicza-w-koncu-znamy-koszt-dzialalnosci-6480773891507841a


Jaką kwotę do tej pory wyprał pisowska pseudo komisja ?
Co ustalą po 10 latach skoro do tej pory nic nie ustalili !!
i kolejne 3 MILIONY dla antoniego drona
czy ta pisowska farsa będzie trwałą w nieskończoność ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Gynostemma niezalogowany
21 lutego 2020r. o 16:19
wczoraj jakiś gość ponoć obraził prezydenta...
tylko mam pytanie - czy prezydenta czy kandydata na prezydenta ...

bo w sumie nie wiem w jakiej roli teraz ''wojażuje'' duda po Polsce...

nie słyszałem żeby pisał do kogoś prośbę o urlop a w kraju dzieje się źle więc powinien skupić się na sprawach państwa a nie brać udział w swojej własnej promocji...

jeśli to ''kandydat'' to nie wiem czym został ''obrażony'' ?

przypomnę wam ...y że kilka dni temu pewien klecha nazwał Biedronia bardziej wulgarnie niż ''dureń''

przypomnę wam ...y że pokazanie ''faka'' przez waszą lichocką jest o niebo gorszym wyzwiskiem i nie jednostki jak to było ostatnio w przypadku dudy a całego społeczeństwa stojącego w opozycji do ...ów ...

wiem do czego wasza pisowska władza zmierza...
na spotkaniach dudy ma być tylko i wyłącznie klaskanie i ostatecznie disco polo ...:]

tyle tylko że duda nie jest i nigdy nie był prezydentem wszystkich Polaków a tylko wybranej oględnie pisząc ''kasty'' ...;)
ja mam inne na to określenie i wy pisowskie oszołomy dobrze wiecie jakie...hahahaha

teraz jakaś paniusia sztabowa chce straszyć Polaków pierdzieląc coś o ''zagrożeniach ''

ale to jeszcze nie Korea ...jeszcze nie ...;)

także duda jadący w Polskę musi się liczyć z gwizdami czy buczeniem a sondaże dla niego są nieubłagane gdzie spadek zaufania leci na łeb na szyję ...

i dobrze...uważam go za najgorszego z prezydentów jakiego pamiętam ...:)




Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Głąbigroszek niezalogowany
21 lutego 2020r. o 17:41
Mamy wszystkiego DOSYĆ, rzekł falco i reszta KOdziarzy. Czyżby to była oznaka DOBROBYTU? Wygląda na to , że tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Gynostemma niezalogowany
21 lutego 2020r. o 17:55
https://gs24.pl/kolejne-plakaty-z-poslanka-lichocka-rozwieszone-w-szczecinie-tym-razem-na-placu-grunwaldzkim-zdjecia/ar/c1-14802230
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Kolkwicja niezalogowany
21 lutego 2020r. o 19:44
https://wiadomosci.wp.pl/przeszukania-cba-u-mariana-banasia-nowe-informacje-zupelnie-inne-powody-kontroli-6481116088092289a

pisowska ośmiornica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Gynostemma niezalogowany
21 lutego 2020r. o 21:55
''Katarzyna Kaczmarek przyznaje, iż obawia się o życie swojego małżonka. – Powiem wprost: boję się, że go zabiją, że zostanie w celi zamordowany – mówi. ''

TO CAŁKIEM MOŻLIWE...
bo dlaczego pisowska prokuratura teraz tak nagle się ''śpieszy''?

czy ktoś ''siedzi'' za zabójstwo p. Leppera?

no tak ...zaraz mi napisze ktoś że to było samobójstwo ...
jasne...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego