Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Urząd skarbowy ostrzega
~~biało-czerwony niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 12:25
całe polskie prawo podatkowe to stek bzdur i absurdów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 15:00
Policję skarbową chcą zrobić ze zwykłych ludzi? Co mnie to obchodzi, jaki dostanę kwit. Ważne, żeby jedzenie było smaczne.
Zamiast trzymać pracowników za biurkiem, ich wygońcie w teren na kontrolę. A nie konfidentów z obywateli chcecie zrobić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lisek niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 15:28
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~wilk napisał(a): podatek to jest po prostu characz tylko urząd skarbowy robi to w białych rekawiczkach .



Z tego "haraczu" finansowane są wszystkie funkcje Państwa więc nikt nie robi łaski .[/c ] wiec jakie to funkcje i w czym mi one pomagaja? Nie placąc podatku,dochodzi mi kilkaset tysi za które mam możliwosc nie takie funkcje połapać....bulisz krocie,żeby przed swoim zgonem,móc odetchnąć z ulgą i powiedzieć" Było za krec iście"? czy może....teraz to sie zacznie życie !!! heh czytam i nie łykam....



Jak ci przybędą jeszcze choć dwie szare komórki to może coś zrozumiesz.
Na razie jesteś na poziomie dżdżownicy. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
2 sierpnia 2017r. o 16:51
proponuję skierować rozważania w nieco innym kierunku - zamiast czy powinni wszyscy mieć kasy fiskalne, może zadać sobie pytanie o istotę podatku - co to jest , jaki ma sens i przeznaczenie - bzdurą jest twierdzenie, że z podatków finansowane są wszystkie funkcje państwa - akurat podatkami zapychane są kieszenie lichwiarzy - spłacamy wszyscy nie swoje długi, tylko tych bandytów, którzy nazywają siebie rządem
warto się zastanowić przez chwilę nad tym, czy rzeczywiście ktokolwiek może świadomym ludziom wydawać polecenia, nakazy i terroryzować sankcjami lub wręcz przemocą uzbrojonych mundurowych.
czym się różni aparat państwowy od mafii? tylko dwa szczegóły - państwo działa na większą skalę i wykorzystuje do tego media i indoktrynację od niemowlaka.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~chamski chadziar niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 17:23
jr napisał(a): proponuję skierować rozważania w nieco innym kierunku - zamiast czy powinni wszyscy mieć kasy fiskalne, może zadać sobie pytanie o istotę podatku - co to jest , jaki ma sens i przeznaczenie - bzdurą jest twierdzenie, że z podatków finansowane są wszystkie funkcje państwa - akurat podatkami zapychane są kieszenie lichwiarzy - spłacamy wszyscy nie swoje długi, tylko tych bandytów, którzy nazywają siebie rządem
warto się zastanowić przez chwilę nad tym, czy rzeczywiście ktokolwiek może świadomym ludziom wydawać polecenia, nakazy i terroryzować sankcjami lub wręcz przemocą uzbrojonych mundurowych.
czym się różni aparat państwowy od mafii? tylko dwa szczegóły - państwo działa na większą skalę i wykorzystuje do tego media i indoktrynację od niemowlaka.



Dokładnie Junior :) Gdyby podatki miały finansować funkcjonowanie państwa , nota bene ... istniejącego jedynie teoretycznie , to przy Vacie nie potrzebne było by zaciąganie następnych długów na pokrycie budżetowej dziury. Bandyci z tytułami od łykonomii zgromadzeni w tzw. nierządzie , lub sejmie nie widzą sensu wychodzenia z domu za marne sześć , albo osiem klocków miesięcznie . A Kowalski i Kowalska nie mają innej możliwości i aby utrzymać się przy życiu harują za tysiąc pincet . To się nazywa sprawiedliwość społeczna ... trza sie było uczyć na ministra , albo posła :D

Ale wracając do orędzia urzędników z US... Drodzy Państwo , a kiedy prawnikom , kapłanom i lekarzom postawicie kasy fiskalne na biurkach ? Coście się tak qurwa tych kelnerów uczepili ? Boicie się nowej afery podsłuchowej ? :D Czy już tam stoją , bo trochę zaspany jestem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco second niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 17:43
Przyłącze wodne w nowo powstającym domku ...
Mapka geodezji , ksero o wymiarach 20/20 cm
Ile trzeba zapłacić ? 120 zł!!!!!!!!!!!?
Instalacja centralnego ogrzewania ....potrzebny architekt no i jego arcyważna pieczątka
Kominek ....podobnie
Architekt i kierownik budowy !!!!!

Jakbym wieżowiec stawiał :)
Ludzie !!!!
Niedługo bym wszedł na drabinę będę musiał mieć badania wysokościowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~chamski chadziar niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 23:13
A żeby peta zapalić trzeba będzie mieć przeszkolenie p.poż i gaśnicę proszkową w kieszeni.

Mamy do czynienia z miękkim totalitaryzmem. A jak se przypomnę , że pajace w czarnych mundurkach każą mi stówę płacić za delektowanie się smakiem piwa w Parku Waryńskiego , co jeszcze sześć lat temu nie było karalne , to już całkiem ...ica mnie bierze :|

Quo Vadis Polsko ?

Dobrej nocy Wam życzę , Bracia Lachy i Wam Siostry Słowianki .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~policjant edek niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 23:22
~~biało-czerwony napisał(a): całe polskie prawo podatkowe to stek bzdur i absurdów

- masz racje , kiedys musialem zaplacic podatek ok 2001 roku ... za to ze udzielilem 50 gram marichuany jakims tam osoba i dostalem po sprawie od urz skarbowego do zaplaty okolo 1.500 z groszem zlotych !!! bez kitu paradoks prawny !!! mam ten dokument do dzisiaj i musialem zaplacic , nie wiem jak oni to policzyli .... :/ skoro nie mozna handlowac a jak oni i na jakiej podstawie to policzyli to jest fakt na prawde ! a wyrok odsiedzialem - dostalem 2 lata za to ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.