Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

świat wolnych ludzi

~~ niezalogowany
26 sierpnia 2017r. o 22:35
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 sierpnia 2017r. o 23:00
Dzięki za ten film! Nie wiem drogi forumowiczu, jakie miałeś intencje? Ale pokazałeś coś bardzo ważnego - poziom intelektualny typowego ateisty. Przecież ten gość nic nie klei - dawno tak się nie uśmiałem jak teraz słuchając jego wypowiedzi :) . Tak głupiego wywodu naprawdę nie słyszałem. Facet gada o chrześcijaństwie, a kompletnie nic z niego nie rozumie. Nie tylko z chrześcijaństwa - ze współczesnej nauki też niewielu rozumie. Całe nasze nieszczęście, że teraz coraz głupsi mają coraz więcej do powiedzenia.

Jak chcesz posłuchać kogoś mądrego to posłuchaj tego - już kiedyś na forum było. I porównaj argumentację. Jak masz chociaż trochę rozumu to jutro będziesz na Mszy Św. w kościele.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
27 sierpnia 2017r. o 12:40
Hej nawiedzeni, wylaczcie na chwile swoja pamiec i wyobrazcie sobie, ze zyjecie w daaaaawnych czasach, w ktorych jeszcze nikt nie wpadl na pomysl czerpania korzysci z religii, a slowo Bog nigdy jeszcze nie padlo z niczyich ust.
Po prostu zyjcie, jestescie czescia tego swiata i bez was swiat nie bylby taki sam. Ten watek nie mial dotyczyc wierzen i religii, tylko pozbycia sie brzemienia pasozytow, rowniez takich, ktorzy mowia ludziom w co maja wierzyc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 sierpnia 2017r. o 13:08
jr dla mnie ty jesteś nawiedzony. I sam narzucasz innym w co mają wierzyć lub NIE.

Nie możesz zaprzeczyć, że świat wolnych ludzi rozpoczyna się w przestrzeni duchowej człowieka, w przestrzeni Wiary. Każdy z nas mając wolną wolę podąża za tym co sam uznaje w swoim życiu za najważniejsze. To także wybór wolnego człowieka pozwala iść przez życie w zgodzie z Wiarą Katolicką. Nie namawiaj więc do swoich relatywistycznych raczej pustych poglądów.

Piękny koncert z Jasnej Góry :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 13:21
alter napisał(a): jr dla mnie ty jesteś nawiedzony. I sam narzucasz innym w co mają wierzyć lub NIE.

Nie możesz zaprzeczyć, że świat wolnych ludzi rozpoczyna się w przestrzeni duchowej człowieka, w przestrzeni Wiary. Każdy z nas mając wolną wolę podąża za tym co sam uznaje w swoim życiu za najważniejsze. To także wybór wolnego człowieka pozwala iść przez życie w zgodzie z Wiarą Katolicką. Nie namawiaj więc do swoich relatywistycznych raczej pustych poglądów.

Piękny koncert z Jasnej Góry :)


Piękny ,fajnie że bawicie się za swoje ;

Zwieńczeniem obchodów będzie widowisko, podczas którego wystąpi ponad pół tysiąca artystów. Portal oko.press ustalił, że jego organizacja kosztowała niemal 800 tysięcy złotych. Koszty pokryło, z publicznych pieniędzy, Narodowe Centrum Kultury, instytucja zależna od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na scenie publiczność zobaczy m.in. Adama Struga, Marka Piekarczyka i Krzysztofa Cugowskiego. Wyłączność na transmisję koncertu otrzymała Telewizja Polska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 sierpnia 2017r. o 14:24
Dzień dobry:)


Gdyby ludzie poznali tajemnicę i sens istnienia prawdopodobnie przestaliby istnieć.

i

są przynajmniej dwa wymiary wolności
duchowy jest jednym z nich
czy wymiar fizyczny jest możliwy do osiągnięcia?

miłego dnia Wam życzę:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 sierpnia 2017r. o 14:35
~~ napisał(a): Piękny ,fajnie że bawicie się za swoje ;


Oczywiście, że za swoje. Za podatki obywateli będących jednocześnie Katolikami.

Po pierwsze tyldo skupiłaś się na swojej opaleniźmie, to co cię przypiekło... dlatego pominąłeś piękno i siłę twórczą słońca.

Po drugie koncert ten ma również piękny wymiar kulturalny.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 sierpnia 2017r. o 14:37
Witaj DP!

Prawdziwą wolność duchową daje wiara w Boga.
A wolność od obecnej ograniczonej cielesności uzyskamy po zmartwychwstaniu. Poczytaj w Ewangelii o Jezusie po zmartwychwstaniu - był postacią cielesną, ale nie miał naszych dzisiejszych ograniczeń.

Ktoś pisał, że te wypowiedzi nie pasują do tytułu wątku. Mi się wydaje, że wątek o świecie wolnych ludzi jest idealnie dopasowany do tematów wiary.
Przy okazji mam pytanie do czytających ten wątek - dlaczego niewierzących tak bardzo denerwują ludzie deklarujący swoja wiarę i piszący o Bogu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza