Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Michał Szwed nowym szefem CIK "Orzeł"
~~T niezalogowany
6 września 2017r. o 22:28
Pana Szweda miałem okazję osobiście poznać i z nim współpracować. Jest on profesjonalistą i bardzo inteligentnym człowiekiem. Będzie świetnym dyrektorem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 września 2017r. o 23:13
Młody, zdolny człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kaja niezalogowany
7 września 2017r. o 9:05
Pan Szwed jest spoko i na luzie. Mam nadzieję że dalej bedzie uczył. Szkoda by było takiego nauczyciela. Nie zauważyłam, żeby był pyszalkowaty. Myslae ze to dobra zmiana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~L niezalogowany
7 września 2017r. o 9:54
Bardzo dobra decyzja, CIK nie mógł mieć lepszego szefa. Życzę sukcesów Panie Michale:)
I niech Pan pozostanie Sobą;)
Jest Pan wspaniałym człowiekiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonim niezalogowany
7 września 2017r. o 10:10
No cóż. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Zdolny młody człowiek? Dobry nauczyciel?
No ja bardzo przepraszam. Wszystkie filmy jakie dane nam było zobaczyć na ekranie w CiK lub na facebukowej stronie Bolesławieckiej Szkoły Filmowej, opowiadają o imprezowaniu, chlaniu wódy, ćpaniu, a kończą się bezsensowną śmiercią głównego bohatera.
Pytanie: Co trzeba mieć w głowie, aby pozwalać na realizację takich filmów przez dzieciarnię, która myśli, że zna życie bo obejrzała kilka filmów o samobójcach?
Dlaczego Pan Szwed nie próbuje ukierunkować młodzież na inne tematy niż używki i śmierć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 września 2017r. o 10:42
Używki są dużym problemem młodzieży. Trzeba ostrzegać innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olo niezalogowany
7 września 2017r. o 11:01
Jakie jest wykształcenie tego niezwykłego człowieka? A może jakie znajomości i powiązania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 września 2017r. o 20:06
Powodzenia panie Michale.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.