Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od 3 lat zajmuje miejsce
~~miastowy niezalogowany
4 października 2017r. o 23:26
zofka napisał(a): Na ulicy Narutowicza stoją 2 autka jednego właściciela ,nie jeżdzi nimi. Ubezpieczenia też nie ma na nie i co ????czy takie auto można zgłosić na policję i czy właściciela mogą przymusić ,aby je zezłomował ?

a gdzie tam stają? ale wątpliwe by można było kogoś przymusić, i skąd ta pewność ze nie ubezpieczone ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gienio niezalogowany
5 października 2017r. o 10:03
Rozmawiałem z tym gościem jest zdrowo pier... zaproponowałem mu odkupienie tego wraka powiedział 10 tys.!!!!Bo niby płacił OC przez 4-5 lat co go około 3-4 tysiące wynisoło a ja co mnie to obchodzi skoro OC jest na osobę a nie na auto a on dalej swoje a ja w końcu mówię jaka cena ostateczna a on że słucham propozycji ja na to mu że 1.5-2 tys. chodź dla mnie to też wygórowana a on pozdrawiam i tak się rozmowa zakończyła.Ceny jeżdżących taki E30 wahają się od 4 do nawet 20 gdzie za 5-6 tys. masz jeżdżącą a nie wrak który stał kilka lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha niezalogowany
5 października 2017r. o 10:50
Oj żałosne i zawzięte te bolesławieckie święte krowy, żal wam dupke ściska ze jego stoi a wasze nie!!! Od razu do gazety wypłakać się trzeba!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~s niezalogowany
6 października 2017r. o 18:22
P.G.G.proszę zadtanowić sìę nad sobą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grzegorz Brzęszczykiewicz niezalogowany
6 października 2017r. o 19:58
W nocy pójść i samemu przestawić samochód na środek drogi. Wtedy w końcu ktoś by zabrał ten samochód. Na szczęście ja tam nie mieszkam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 października 2017r. o 22:28
~~Grzegorz Brzęszczykiewicz napisał(a): W nocy pójść i samemu przestawić samochód na środek drogi. Wtedy w końcu ktoś by zabrał ten samochód. Na szczęście ja tam nie mieszkam...


Nie Twoje to się od stosunkuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~buc niezalogowany
7 października 2017r. o 0:31
alwaro pajac zrobi z tym porzadek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
7 października 2017r. o 12:55
ale czasy,wszystko ludzią przeszkadza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza