Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Usuwają niebezpieczne tynki
~~Bolecnauta niezalogowany
15 listopada 2017r. o 19:46
Co pan na to panie prezesie. Czy Pana informacja była prawdziwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~współwłaściciel niezalogowany
15 listopada 2017r. o 19:54
~~Mieszkaniec napisał(a): Od 2013 pisze podania i prosby o remont budynku ale opieszałość TBS w tym zakresie nie ma granic. Po 4 latach mieszkania i składnie pism dostaliśmy zgodę na remont w maju tego roku i dalej nic. Wypowiedź Pana Zająca to KŁAMSTWA



Piszesz bzdury.
Do remontu budynku wspólnoty potrzebne są dwa warunki: zgromadzone środki na funduszu remontowym i uchwała współwłaścicieli wspólnoty a nie jakieś podania. To nie budynek komunalny tylko wspólnota..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
15 listopada 2017r. o 19:56
Mamy udzielony kredyt i podpisaną uchwałę. A zaczynasz od podania z prośbą o remont.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
15 listopada 2017r. o 20:32
Wspólnota mieszkaniowa to nie eldorado i tam pieniądze jak kasza manna nie sypią się z nieba. Żeby cokolwiek zrobić min remont elewacji to trzeba mieć w kieszeni określone środki, pozwalające na wykonanie takiego remonbtu. Miasto sprzedając mieszkania za tzw. symboliczną złotówkę pozbyło się problemu. Mieszkańcy tych substancji mieszkaniowych otrzymując coś za grosze obudzili się z ręką w nocniku. Ich budynki były w znacznym stopniu zdekapitalizowane i wymagające kosztownych remontów na co wielu mieszkańców wspólnot mieszkaniowych nie stać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Elżbieta l.72 niezalogowany
15 listopada 2017r. o 20:45
Każmirzu jak Pan mneee rooozpala. Co byśmy, my, starzy mieszkańcy bolesławca zrobili bez pana? Gdzie się pan nie pojawisz, to zaraz wszystko jest naprawiane, robione, przekształcane na lepsze. To miasto bez pana by umarło. Pan i Pana interwencje. Jesteś pan trochę a może i lepiej niż taki spermaman, co moje wnuki oglądają na tabletkach. Jeśli zechcesz pan kandydować w wyborach to masz pan mój głos i myślę, że kilka koleżanek z mego wychodka i 6 kółka różańcowego też przekonam.
PS. jestem wdową z wolnym czasem i jeśli chciałby pan, panie kaźmirzu, kiedyś wyjść na kawę, wino czy po prostu pochodzić po mieście i poobserować nieprawidłowości, jakich dokonuje obecna władza, to odezwie się pan.
ps.2 Mam z balkonu dobre obserwatorium na większą częśc osiedla.
Causki mój bezinteresowny obrońco bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 listopada 2017r. o 21:04
no niezłe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 listopada 2017r. o 21:29
Lepiej żeby te wnuki oglądały na trzeźwo, bo na tabletkach źle się widzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 listopada 2017r. o 21:31
Lepiej żeby te wnuki oglądały na trzeźwo, bo na tabletkach źle się widzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.