Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto ma pierwszeństwo
~~Mlecznoróżowa Poziomka niezalogowany
20 lutego 2018r. o 21:13
Już dawno temu zgłosiłem problem do zarządcy drogi czyli PZD o zmianę organizacji ruchu na ruch okrężny jednak ponieważ środki na budowę pochodziły z uni to był okres karencji 5 lat na nic nierobienie jednak okres ten minął i można by było pochylić się nad problemem. Oczywiście na dzień dzisiejszy pierwszeństwo ma pojazd jadący z prawej strony nie ma zasady kto pierwszy ten lepszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Bambus niezalogowany
20 lutego 2018r. o 21:15
~Szarobura Kanna napisał(a): Na kursie nauki jazdy uczą, ze wyjeżdżając z łącznika Bankowej nie możemy się ruszyć, dopóki ten z Tyrankiewiczow nie pojedzie.
Poza tym przecież to jest skrzyżowanie z przesunietym wlotem i skręcający w lewo opuszcza je ostatni.
Jakoś dziwne to tłumaczenie pana policjanta.


słabo słuchałeś na tym kursie bo: opuszcza je ostatni ten który stoi w łączniku-ale puszcza tych na Karola Miarki-bo tam jest droga z pierwszeństwem i gdy sobie w tym łączniku stoi, to w tym czasie z Tyrankiewicza sobie jadą pierwsi-ale jak ty już mając wolną Karola Miarki wjedziesz na nią- to jesteś na drodze z pierszeństwemi wówczas każdy kto dojeżdża z Tyrankiewicza ma obowiązek czekać-TY MASZ PIERSZEŃSTWO i NIE MATU ŻADNEGO ALE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolorowa Miesiącznica niezalogowany
20 lutego 2018r. o 21:16
Znak poziomy P-15 oraz znak pionowy A-7 jasna sytuacja, zatrzymujesz się, ustępujesz, jedziesz . Zawiłe tłumaczenie policjanta tylko pogarsza sprawę, nawet nie wspomniał o tych znakach jasno regulujących kto ma pierwszeństwo a kto nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowoszara Kanna niezalogowany
20 lutego 2018r. o 21:24
Chciałem się zamienić na łóżka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowoszara Kanna niezalogowany
20 lutego 2018r. o 21:25
A nie wiem czy można??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Izabelowy Ubiorek niezalogowany
20 lutego 2018r. o 21:28
Tak właśnie policjant nie ma racji, nie powinni wyjeżdżać z wypusty dopukibod tyrankiewiczow nie wjadą, czyli co jak na normalnym skrzyżowaniu szybko skręcając w lewo wjade przed skręcającym w prawo czyli pierwszy wjadę na główną to też mam pierwszeństwo tak wynika z wypowiedzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Izabelowy Ubiorek niezalogowany
20 lutego 2018r. o 21:34
Albo gdy jadę od tyrankiewiczow a tam sznur aut zawraca, rozumiem ten który zdążył wjechać zanim dojechałem do skrzyzowania, ale każdy kolejny powinien się zatrzymac, i ustąpić pierwszeństwa wkoncu mamy takie same znaki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Żywotnik niezalogowany
20 lutego 2018r. o 21:36
Według mnie to pierwszeństwo mają kobiety w ciąży i honorowi dawcy krwi ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.