Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto ma pierwszeństwo
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2018r. o 21:38
a ja jeszcze na moment wrócę do pewnego problemu ;)
jedziesz od szkoły muzycznej w górę do dworca -ul Tamka i będąc na głównej zamierzasz jechać w stronę Ogrodowej ...
sygnalizujesz chęć skrętu w prawo?...czyli opuszczenie głównej i chęć jazdy w STRONĘ OGRODOWEJ
wrzucasz ''kierunek '' czy nie?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Żywotnik niezalogowany
20 lutego 2018r. o 21:44
falco napisał(a): a ja jeszcze na moment wrócę do pewnego problemu ;)
jedziesz od szkoły muzycznej w górę do dworca -ul Tamka i będąc na głównej zamierzasz jechać w stronę Ogrodowej ...
sygnalizujesz chęć skrętu w prawo?...czyli opuszczenie głównej i chęć jazdy w STRONĘ OGRODOWEJ
wrzucasz ''kierunek '' czy nie?

Ja wrzucam bo jeśli ktoś jedzie z Daszyńskiego to widzi ,że skręcam w ogrodową .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolorowa Miesiącznica niezalogowany
20 lutego 2018r. o 21:45
OMG muszę przepuścić dwa albo trzy auta, o nie przecież stracę 10 sekund.
Zaproponował bym żeby postawili tam policjanta ale obawiam się że to by tylko pogorszyło sytuację, jak widać z komentarzy policja nie wie jak tam jeździć i trzeba poruszać się po swojemu. Walić znaki, po kiego je tam w ogóle postawili, lepiej niech zasadzą w ich miejsce drzewa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoróżowy Szupin niezalogowany
20 lutego 2018r. o 21:58
Oj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2018r. o 22:02
~~Tabaczkowy Żywotnik napisał(a):
falco napisał(a): a ja jeszcze na moment wrócę do pewnego problemu ;)
jedziesz od szkoły muzycznej w górę do dworca -ul Tamka i będąc na głównej zamierzasz jechać w stronę Ogrodowej ...
sygnalizujesz chęć skrętu w prawo?...czyli opuszczenie głównej i chęć jazdy w STRONĘ OGRODOWEJ
wrzucasz ''kierunek '' czy nie?

Ja wrzucam bo jeśli ktoś jedzie z Daszyńskiego to widzi ,że skręcam w ogrodową .


myślę że nie Ty jeden tak robisz ale ...
dzisiaj z Daszyńskiego wyjechał mi gość i musiałem gwałtownie odbijać w lewo bo dostał bym ''strzał ''w sam środek auta ...

gdyby nie darł japy może bym mu odpuścił ale wydzierał się na pół miasta -''po ''H'' wrzucasz kierunek ?byłem pewny że skręcasz w ...Daszyńskiego ''

więc wrzucamy kierunek czy nie? ;)

druga sprawa - co za imbecyl wymalował pasy dla pieszych zaraz za przystankiem dla autobusów MPK ...

wyprzedzasz stojący przy przystanku autobus a za niego często można napotkać wychodzącą ''niespodziankę '' piszącą lub czytającą sms-a ...

o podobnych przykładach zle wytyczonych przejść dla pieszych można jeszcze wiele pisać ...
Tysiąclecia to chyba najlepszy przykład (naprzeciw bukmachera )i to przy drugim pasie dla skręcających w lewo w stronę Tesco

naprawdę trzeba uważać :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Starzec niezalogowany
20 lutego 2018r. o 22:02
Jak będę skręcał z ulicy Bankowej w ulice Karola Miarki i szybko wjadę w łącznik będąc już na głównej nie patrząc czy ktoś jedzie już główną i wjedzie mi w tył to czyja będzie wina. Trochę to zakręcone jak ta krzyżówka a policjant nie ma racji i niech jeszcze raz to zweryfikuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotorudy Powojnik niezalogowany
20 lutego 2018r. o 22:02
Prawda jest taka, że pewnie sami policjanci nie wiedzą. Jak przyjedzie policjant X to jest tak, jak Y to jest siak. Zawsze ruszę szybciej z Tyrankiewiczów niż z Bankowej. Jak będzie kolizja to nie przyjmować mandatu i koniec kropka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 lutego 2018r. o 22:07
hahahaha...dobrze piszesz :)
pozwólcie że zapytam i po odpowiedziach i ja wyjaśnie dlaczego pytam ...
czy stojąc ''na światłach '' i zajmując pas ruchu gdzie masz znak nakazu skrętu np. w prawo masz obowiązek sygnalizowania zamiaru kierunkowskazem ?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.