Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie trzech aut na Lubańskiej
~Jaskrawozielony Gajowiec niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 18:00
Przed chwilą stłuczka teraz druga,ludzie czy wy jesteście normalni za tymi kierownicami,myślcie trochę o sobie i o innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Kanna niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 18:21
A dzisiaj jeszcze ... w ciężarówce na obwodnicy pod wiaduktem na czołówkę mi jechał...w ostatniej chwili wyprostował tor bo już miałem całe życie przed oczami. Najgorsze jest to, że nawet jak możesz zareagować to podjęcie decyzji jakiejkolwiek prowadzi do zguby. Gdyby sam nie skorygował toru a ja nie dałbym po hamulcu to kaplica. Takie czuby ciężarówkami jeżdżą.Komóreczka, CB bo przecież w razie czego nic im nie będzie.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Czosnaczek niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 18:43
obwodnicą jeżdżą obwoznicy towaru,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitnozielona Macierzanka niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 18:44
A mi dzisiaj ... z Tir-a mało nie skasował auta gdy skosil zakręt,

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Czosnaczek niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 18:55
~Błękitnozielona Macierzanka napisał(a): A mi dzisiaj ... z Tir-a mało nie skasował auta gdy skosil zakręt,


silniejszemu ,lub mocniejszemu należy ustąpić (zart)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 21:45
~~Sinawy Czosnaczek napisał(a): obwodnicą jeżdżą obwoznicy towaru,


masz na mysli wieksze miasta? bo przeciez bolec nie ma obwodnicy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
25 sierpnia 2018r. o 8:43
~~Brązowozłota Kanna napisał(a): A dzisiaj jeszcze ... w ciężarówce na obwodnicy pod wiaduktem na czołówkę mi jechał...w ostatniej chwili wyprostował tor bo już miałem całe życie przed oczami. Najgorsze jest to, że nawet jak możesz zareagować to podjęcie decyzji jakiejkolwiek prowadzi do zguby. Gdyby sam nie skorygował toru a ja nie dałbym po hamulcu to kaplica. Takie czuby ciężarówkami jeżdżą.Komóreczka, CB bo przecież w razie czego nic im nie będzie.
a w osobówkach to super kierowcy jeżdzą wczoraj przejechałem 100 km po naszym kochanym województwie to 10 ciu kierowcom osobówek należało by urwać jaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrny Brokuł niezalogowany
26 sierpnia 2018r. o 9:05
Kierowcy kiepscy ale ulicanie jeszcze gorsza. Waska i kreta, a kierowcy pedza i wyprzedzają. Strach iść z dzieckiem po waskim chodniczku, na ktorym ledwo jeden wozek sie miesci. A osiedle rosnie i rodzicow z dziecmi mnostwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.