Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezpartyjni wystartowali
~Izabelowa Leszczyna niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 18:22
~Rudożółta Malwa
Jakoś dziwnie wygląda ten Burmistrz, a może czym się zatruł???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 18:46
Witam może nie na temat ale co sądzicie o kandydatach na radnych gminy ,którzy chodzą i podpisy zbierają a nic nie zrobili (chodzi o autobusy w gminie )czy dajecie im poparcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 20:55
Ja zagłosuję na nich.

Sprawa prosta - lepiej na nich niż na gościa z pisu...co to będzie klęczał w kościele i przyjmował wytyczne z góry...mać z dołu :) konus to konus.

Wybrać pis to tak jak oddać wszystko do warszawy.

kc pis za nic :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobrązowy Floks niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 21:38
Ja mam pytanie do włójta gminy Warta Bolesławiecka pana Mirosława Haniszewskiego. Dlaczego w gminie lub w spółce podległej jest zatrudniony pana szwagier Łaszkiewicz ??? Przecież ma emeryture z kopalni. Jeździ codziennie gminną Dacią Duster. Brak mu kasy, czy dojenie gminy po układach ? Ja się pytam jakie miał kwalifikacje że został zatrudniony ? Ja znam odpowiedź.
Dziennikarze z bolec.info powinny się tym zainteresować. Bo istotne milczą w tym temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoniebieski Dzwonek niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 21:49
Bladoróżowa lobelio- to że nie ma MZK to akurat wg mnie sprawiedliwe. Jako mieszkaniec miejscowości bez MZK nie zgodzę się aby z moich podatków pieniądze szły na wożenie darmowe Waszych tyłków! To dla mieszkańców Ocic Trzebienia czy Żeliszowa mają być bony paliwowe jako rekompensata braku MZK? Albo wszyscy dostają albo nikt. Czym się różnią Nasi mieszkańcy od mieszkańców Kruszyna czy Dobrej? Jak w mało czym popieram Andrzeja tak tu ma u mnie plus! Ale nie głos;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Kanna niezalogowany
30 sierpnia 2018r. o 22:58
~~Poczerwieniała Niezapominajka napisał(a): Widać panowie mają za nic swoich wyborców, Bezpartyjni którzy dzieki partii trafili tu gdzie obecnie są, Prosze odejdzcie godnie, nie czekajmy na to aż pochłonie was demencja.

Demencja już ich dopada , a pierwszym objawem jest Alzheimer . Zapomnieli w jakich partiach byli. Jak oglądam takie obrazki to przypominają mi sie słowa obecnego prezesa tvp : " ciemny naród wszystko kupi"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Szparag niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 9:13
emem napisał(a): Kokoryczka,

Konferencja byla o godzinie 8.30 rano.
Wprawdzie sa to godziny pracy urzedow, ale przypuszczam, ze burmistrzowie, wojtowie itd maja nienormowane godziny pracy.

Panie Marczewski niech Pan nie pisze bzdur nienormowany czas pracy nie polega na tym ,że przychodzi się do pracy o 14 i jak zamykają Urząd o 15 kończy się pracę ,nienormowany czas pracy to praca od 7 do 15 a jak jest potrzeba to pracuje się nawet do 20 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Krokus niezalogowany
31 sierpnia 2018r. o 9:21
~~Purpurowy Szparag napisał(a):
emem napisał(a): Kokoryczka,

Konferencja byla o godzinie 8.30 rano.
Wprawdzie sa to godziny pracy urzedow, ale przypuszczam, ze burmistrzowie, wojtowie itd maja nienormowane godziny pracy.

Panie Marczewski niech Pan nie pisze bzdur nienormowany czas pracy nie polega na tym ,że przychodzi się do pracy o 14 i jak zamykają Urząd o 15 kończy się pracę ,nienormowany czas pracy to praca od 7 do 15 a jak jest potrzeba to pracuje się nawet do 20 .

TAK!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.