Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą posadzić las na drodze
~Niebieskawa Gipsówka niezalogowany
26 października 2018r. o 6:20
To ja się pytam gdziescie byli przez te 34 lata!!! Teraz o drogę się Qiurwa upomominacie chory rząd chory kraj!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Rannik niezalogowany
26 października 2018r. o 7:22
~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a): Witamy w Polsce.... kraj absurdów i krętaczy



DOKŁADNIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Żagwin niezalogowany
26 października 2018r. o 8:28
Las tam był jeszcze powinno LP ukarać za wycięcia drzew A właścićel działki 201/2 powinien sie obawiać bo pan Piotr zna przepisy KC i może jego pozbawić kawałek działki przez zasiedzeniw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
26 października 2018r. o 8:43
~Niebieskawa Gipsówka napisał(a): To ja się pytam gdziescie byli przez te 34 lata!!! Teraz o drogę się Qiurwa upomominacie chory rząd chory kraj!!!!

A tak lubimy szastać zwrotem "święte prawo własności". No chyba ża to nie nasza własność....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Agrest niezalogowany
26 października 2018r. o 8:58
~~Karmelowy Rannik napisał(a):
~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a): Witamy w Polsce.... kraj absurdów i krętaczy



DOKŁADNIE


Czyli jakby bohater artykułu "zajął część tej nieruchomości
poprzez wybudowanie w 2017 roku utwardzonej drogi dojazdowej do posesji, a także ogrodzenia betonowego i szopy drewnianej" zajął część Twojej nieruchomości wybudował tam szopę ogrodzenie i drogę nie miałbyś nic przeciw?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Katalpa niezalogowany
26 października 2018r. o 9:17
~Brudnożółta Kobea napisał(a): LP, im to zawsze mało takie małe państwo w państwie, cllop nie ma drogi do chałupy, ale oni twardo drzewa sądzić będą każdemu w Małym Trzebień sądzą drzewa pod oknami, a 2 km dalej na ich terenach setki hektarów niezalesionych i zniszczonych przez ZSRR czeka na zalesienie. Tutaj brak dobrej woli że strony LP, bo oni nie sprzedają nie zamieniają się itp.biednemu to zawsze wiatr w oczy. Drogę wytyczylu chłopu pod samą ściana domu gdzie jest skarpa jak ją podbierze to po niemiecka chałupa się zawali, ot taka sytuacja, i dopiero będzie głośno, a przecież można było załatwić to inaczej. Krew człowieka zalewa jak słyszy takie rzeczy a 34 lata LP nawet nie wiedziały że tam tam jest ich teren, i do puki chłop sobie drogi nie utwardzil droga nikomu nie przeszkadzala. Mam nadzieję, że Sąd będzie bardziej wyrozumiały.

A miał ten biedny chłop zgodę na budowę? jest ta droga naniesiona na jakaś mapkę? Czy można robić sobie samowolę budowlana pod hasłem LP są złe to im pokarzę? Jestem przekonany że LP wiedziały iż korzysta z ich terenu i nie reagowali ale teraz jak sami sobie utwardzili drogę to musieli interweniować. A dojazd do posesji jest z drugiej strony domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Agrest niezalogowany
26 października 2018r. o 9:20
~~Szara Katalpa napisał(a):
~Brudnożółta Kobea napisał(a): LP, im to zawsze mało takie małe państwo w państwie, cllop nie ma drogi do chałupy, ale oni twardo drzewa sądzić będą każdemu w Małym Trzebień sądzą drzewa pod oknami, a 2 km dalej na ich terenach setki hektarów niezalesionych i zniszczonych przez ZSRR czeka na zalesienie. Tutaj brak dobrej woli że strony LP, bo oni nie sprzedają nie zamieniają się itp.biednemu to zawsze wiatr w oczy. Drogę wytyczylu chłopu pod samą ściana domu gdzie jest skarpa jak ją podbierze to po niemiecka chałupa się zawali, ot taka sytuacja, i dopiero będzie głośno, a przecież można było załatwić to inaczej. Krew człowieka zalewa jak słyszy takie rzeczy a 34 lata LP nawet nie wiedziały że tam tam jest ich teren, i do puki chłop sobie drogi nie utwardzil droga nikomu nie przeszkadzala. Mam nadzieję, że Sąd będzie bardziej wyrozumiały.

A miał ten biedny chłop zgodę na budowę? jest ta droga naniesiona na jakaś mapkę? Czy można robić sobie samowolę budowlana pod hasłem LP są złe to im pokarzę? Jestem przekonany że LP wiedziały iż korzysta z ich terenu i nie reagowali ale teraz jak sami sobie utwardzili drogę to musieli interweniować. A dojazd do posesji jest z drugiej strony domu.


Dokładnie tak! Poza drogą zbudował na NIE SWOJEJ działce szopę i ogrodzenie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Katalpa niezalogowany
26 października 2018r. o 9:37
~Niebieskawa Gipsówka napisał(a): To ja się pytam gdziescie byli przez te 34 lata!!! Teraz o drogę się Qiurwa upomominacie chory rząd chory kraj!!!!

A kto tworzy ten rząd i ten kraj? my Polacy! To kiedy zejdzie z nas ta mentalność komuny że jak państwowe to niczyje? Dlaczego ten człowiek przez 30 lat nie zadbał by legalnie pozyskać tą ziemię?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.