Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie wymagajmy moralności od polityków
~~Różowy Suchodrzew niezalogowany
21 listopada 2018r. o 13:03
Bernard napisał(a):
~Różowy Suchodrzew napisał(a): przepraszam ale pan autor jest jakiś dziwny , też robi jak mu wygodnie , też chodzi do paryskiej a nie gdzie indziej , też pisze dla bolca a nie dla istotnych , więc weź się ....


Chodzę gdzie chce i na dodatek w różne miejsca, ale to akurat moja prywatna sprawa : )

Piszę też gdzie chcę i gdzie mogę pisać. Tutaj niezależność jest wpisana w DNA redakcji.

Nie podpisuję jednego dnia deklaracji współpracy, aby następnego dnia wytrzeć sobie nią tyłek.
Dopisane 21.11.2018r. o godz. 11:57:
~Żółtawordzawa Lepnica napisał(a): Autor sparafrazował hasło propagandowe niegdysiejsze PZPR:" ABY PARTIA ROSŁA W SIŁĘ A LUDZIE ŻYLI DOSTATNIEJ" Wiadomo jak to się skończyło.


A skończyło się?


”Zawiść to emocja... Skądinąd bardzo silna, którą wywołuje kompleks niższości. Przejawia się odczuciem dyskomfortu na tle psychicznym. Człowiek zawistny odczuwa wrogość wobec kogoś, komu zazdrości.” a dziennikarz a za takiego chyba się uważasz powinien być bezstronny a ty nie jesteś ani jedno ani drugie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
21 listopada 2018r. o 13:26
~~Różowy Suchodrzew napisał(a):
”Zawiść to emocja... Skądinąd bardzo silna, którą wywołuje kompleks niższości. Przejawia się odczuciem dyskomfortu na tle psychicznym. Człowiek zawistny odczuwa wrogość wobec kogoś, komu zazdrości.” a dziennikarz a za takiego chyba się uważasz powinien być bezstronny a ty nie jesteś ani jedno ani drugie!


Mylisz się, nie mam w sobie zawiści, zupełnie. Nie odczuwam jej, ani zazdrości czy wrogości wobec naszych samorządowców. Czasem mnie jeszcze trochę zdziwią, czasem trochę rozczarują, ale moje oczekiwania wobec nich są tak niskie, że nawet to im przychodzi z trudem.



bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
21 listopada 2018r. o 13:36
tutaj najbardziej neutralnym dziennikarzem jest kaziu, jego potkniecia wynikaja z braku wiedzy regionalnej i przez to zdarzaja mu sie wyskoki lizodoopne w stosunku do korytowcow ale mozna mu to wybaczyc bo brak mu czasu na porzadne przygotowanie sie. emem jak i bernard wyrabiaja sobie jeszcze swiatopoglad i wahaja sie po miedzy malo waznym a bez znaczenia poza marginesem, broniac komentarzami zaciekle przegranej pozycji. moze to zamierzone chwyty czyli prowokacje do dyskusji a moze tylko niewypaly.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatna Budleja niezalogowany
21 listopada 2018r. o 13:37
Ludzie, naprawdę nie wiecie, co to za zabieg literacki, pisać odwrotnie, niż się myśli. Przecież Bernard kpi sobie z takiej postawy, jaką wykazał wczoraj niejaki Horzępa (czy jak mu tam, najważniejsze, że sprzedawczyk), czy wcześniej "Marszałkunio".
Nawet to zdjęcie dołączone do felietonu Bernarda jest bardzo wymowne: oto dwaj do niedawna przywódcy lokalnej Platformy, a teraz jeden i drugi "bezpartyjni", koń by się uśmiał, z tym, że ten drugi (starszy) został (ponoć) "załatwiony" przez tego pierwszego. I to jest właśnie "polityka"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Suchodrzew niezalogowany
21 listopada 2018r. o 13:43
Bernard napisał(a):
~~Różowy Suchodrzew napisał(a):
”Zawiść to emocja... Skądinąd bardzo silna, którą wywołuje kompleks niższości. Przejawia się odczuciem dyskomfortu na tle psychicznym. Człowiek zawistny odczuwa wrogość wobec kogoś, komu zazdrości.” a dziennikarz a za takiego chyba się uważasz powinien być bezstronny a ty nie jesteś ani jedno ani drugie!


Mylisz się, nie mam w sobie zawiści, zupełnie. Nie odczuwam jej, ani zazdrości czy wrogości wobec naszych samorządowców. Czasem mnie jeszcze trochę zdziwią, czasem trochę rozczarują, ale moje oczekiwania wobec nich są tak niskie, że nawet to im przychodzi z trudem.

to jeszcze tylko jedno ja nie pochodzę z Bolesławca ale jestem dumny że tu mieszkam jeśli by mi się nie podobało nie mieszkałbym tu a to że mi się podoba to zasługa min rządzących . ”Obfitość to stan umysłu”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
21 listopada 2018r. o 14:10
~~Szkarłatna Budleja napisał(a): Ludzie, naprawdę nie wiecie, co to za zabieg literacki, pisać odwrotnie, niż się myśli. Przecież Bernard kpi sobie z takiej postawy, jaką wykazał wczoraj niejaki Horzępa (czy jak mu tam, najważniejsze, że sprzedawczyk), czy wcześniej "Marszałkunio".
Nawet to zdjęcie dołączone do felietonu Bernarda jest bardzo wymowne: oto dwaj do niedawna przywódcy lokalnej Platformy, a teraz jeden i drugi "bezpartyjni", koń by się uśmiał, z tym, że ten drugi (starszy) został (ponoć) "załatwiony" przez tego pierwszego. I to jest właśnie "polityka"...


Nawet zastanawiałem się dziś czy Karol Stasik planuje wstąpić do PO : )


Dopisane 21.11.2018r. o godz. 14:10:

~~Różowy Suchodrzew napisał(a):
to jeszcze tylko jedno ja nie pochodzę z Bolesławca ale jestem dumny że tu mieszkam jeśli by mi się nie podobało nie mieszkałbym tu a to że mi się podoba to zasługa min rządzących . ”Obfitość to stan umysłu”


Ja też czasem jestem dumny z tego, że tu mieszkam. Ale czasem planuję stąd spadać : )

I ani w jednym ani w drugim nie ma żadnej zasługi rządzących : )

Pustka o też stan umysłu : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Rzeżucha niezalogowany
21 listopada 2018r. o 14:25
Nie pokazujcie więcej mordy Przybylskiego !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 listopada 2018r. o 17:58
Pan radny to nie pierwszy i ostatni kłamca w polityce.

Zawsze zastanawiam się w takich sytuacjach, co o takim postepowaniu myslą najbliżsi polityka, żona, dzieci? Czy im chociaż trochę wstyd czy może wszystko jedno? Może w innych sprawach kłamstwo też nie sprawia mu trudności? Warto mieć się na baczności!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.