Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Więzień własnego mieszkania
2900
#falco nieaktywny
20 grudnia 2018r. o 19:08
przypomnę wam mili forumowicze że jeszcze nie tak dawno ogłaszano tu zbiórkę na pewnego gościa który w wypadku motocyklowym stracił nogę a pózniej ...
wiecie co było pózniej ...;)

jestem za podaniem numeru konta i swój ''procencik'' chętnie na nie przekażę ...

a dla was -spokojnych świąt ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Pernecja niezalogowany
20 grudnia 2018r. o 20:02
Czy ,oby napewno chcecie by podac konto bankowe do wpłaty dla Pana Kazimierza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 grudnia 2018r. o 20:25
ja pisałem w swoim imieniu a jeśli jest jakiś problem z podaniem konta jest proste wyjście ...
każdy ma priv ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowy Gajowiec niezalogowany
20 grudnia 2018r. o 20:41
DP wstyd nie bieda,nie proszeni o pomóc...
Wstyd dla rodziny tego pana,która ma możliwości by się nim zająć i pozałatwiać wszelkie procedury papierowe,a i również finansowo,czy opiekuńczy są w stanie pomóc finansowo,jak i
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
20 grudnia 2018r. o 21:01
tylko że nie piszemy o Jego rodzinie
bo nie o nią chodzi


Dopisane 20.12.2018r. o godz. 21:01:

szkoda że...
gdy mowa o ''jednostce''
to mowa o grupie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoczerwona Sośnica niezalogowany
20 grudnia 2018r. o 21:28
Skoro sa możliwości publiczne to po co robić to z wlasnych funduszy.
A po drugie to chyba nie takie proste przerabiać samemu klatke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotawordzawa Aralia niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 17:20
Rodzina ma.tylko nie dbają o pomoc dla pana Kazia.Z tego co wiem jest parę osób które pomagają panu Kazikowi.Z tego co mi wiadomo jest pani która się panem opiekuje .kto opiekował się taka osoba to zdaje sobie sprawę ile wysiłku i trudu morze wykonywać ta kobieta.Mysle że jeżeli szukają ludzi dobrego serca to chyba wiadomo że rodzina morze nie mieć pieniędzy lub czasu aby pomóc.Tez bym przekazał 1procentdla tego pana .myślę że będzie podane konto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
21 grudnia 2018r. o 19:44
czy ''gwiazdka życzliwości'' dotarła i do tego pana?
do naszych szpitali i domu dziecka, noclegowni
Im jest wyjątkowo potrzebna ta gwiazdka

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza