Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Syn dyrektorki dyrektorem w Bolesławcu?
~Miedzianoczerwony Rojnik niezalogowany
18 kwietnia 2019r. o 22:18
to po co artykuł ? Taki jakis sklecony na kolanie , a nawet jakby został to co z tego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarożółty Nachyłek niezalogowany
18 kwietnia 2019r. o 22:27
Podobno miało być połączenie ze Lwówkiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Porcelanowa Czeremcha niezalogowany
18 kwietnia 2019r. o 22:34
Artykuł potrzebny bo mieszkańców interesuje kto będzie trzymał władzę w powiatowym szpitalu. Nie wiem co sobą reprezentuje nieoficjalny kandydat ale dobrze by było, żeby nikt w tej materii nie uczył się zarządzania. Od tego są dziennikarze, żeby informować i w imieniu mieszkańców zadawać pytania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Hebe niezalogowany
19 kwietnia 2019r. o 7:28
news pokazuje, jak ustawia się konkursy i obsadza stanowiska. A może to tylko plotka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnolawendowy Ambrowiec niezalogowany
19 kwietnia 2019r. o 7:38
Cieszcie się ze wnuk nie chciał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowa Fortegilla niezalogowany
19 kwietnia 2019r. o 9:11
Ta Pani podobno miała otrzymać propozycję, czy miała ją otrzymać, ale zrezygnowano, bo mogła jej nie przyjąć? Może jednak miała i nie chciała?
Syn jest młody, to sobie poradzi, gorzej z zasiedziałą załogą, która zapewne woli pracować po staremu. Tak jest prawie w każdym zakładzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
19 kwietnia 2019r. o 11:19
Zgodnie wszechobecną ilością specjalistów, vhciałbym zgłosić swoją kandydaturę. Mam znakomite doświadczenie, gdyż chorowałem i byłem w szpitalu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Dziewięćsił niezalogowany
19 kwietnia 2019r. o 12:27
Dyrektorem każdy zostać może, ale jak nawali to poniesie karę.
Dobry film w kontekście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza