Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa 20. Jubileuszowe Spotkanie Niepełnosprawnych
~~Sina Kolkwicja niezalogowany
25 stycznia 2020r. o 20:20
kc napisał(a):
~~Ciemnobrązowa Macierzanka napisał(a):
Cos ci sie pomieszalo. To nie bylo prywatne party urodzinowe a publiczna impreza. Wiedziales o niej i nic nie napisales i nie zapowiedziales. To rola mediow. Odpowiedz czy ty dostales zaproszenie? Nie a jednak Kazimierz byl bo wie ze to dla wszystkich. Takie rzeczy sie zapowiada samemu a nie czeka. A moze czkales na pieniadze za zapowiedz??


Sąsiedni portal dostał płatne zlecenie z informacją o tym spotkaniu to dlaczego oni mieli informować o tym za darmo ? Przestań się czepiać.

PS W Kościołach informowali o tym za darmo.


Podobno Bolec powstaje z pasji nie dla pieniędzy. Jesli to pieniądze grają role jak piszesz KC, to widać ze słowa o pasji to tylko slogan a prawda jest inna. Jakie to słabe i jak szybko się weryfikują słowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowa Daglezja niezalogowany
25 stycznia 2020r. o 20:23
kc napisał(a): A ty w czym pomogłeś emem jak robił BolecParty dla was ? Pomogłes w przygotowaniach? Upiekłeś jakieś ciasto chociaż ? Zrobiłeś kanapki, żeby mu się odwdzięczyć ?


Nie widziałem go na Bolec party.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 stycznia 2020r. o 20:26
No, tak myślałam, jak była okazja pomóc niepełnosprawnym niewierzącym to PanM nie skorzystał, potrafi tylko rozliczać katolików z dobroczynności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 stycznia 2020r. o 20:50
kc napisał(a): No, tak myślałam, jak była okazja pomóc niepełnosprawnym niewierzącym to PanM nie skorzystał, potrafi tylko rozliczać katolików z dobroczynności.


Gdy dowiemy się prawdy okaże się jakie oblicze ma ta katolicka dobroczynność.
Kto musiał za to zapłacić- pytanie kto ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 stycznia 2020r. o 20:56
Dlaczego czuje PanM potrzebę rozliczania innych z tego, że chcą zrobić wspólnymi siłami coś dobrego ? Ktokolwiek wychodzi w tym mieście z jakąś inicjatywą od razu jest rozliczany przez ludzi, którzy nigdy niczego dla innych nie zorganizowali. Siedzą i tłuką swoje bzdurne teksty w necie. Wstyd PanieM !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 stycznia 2020r. o 21:22
kc napisał(a): Dlaczego czuje PanM potrzebę rozliczania innych z tego, że chcą zrobić wspólnymi siłami coś dobrego ? Ktokolwiek wychodzi w tym mieście z jakąś inicjatywą od razu jest rozliczany przez ludzi, którzy nigdy niczego dla innych nie zorganizowali. Siedzą i tłuką swoje bzdurne teksty w necie. Wstyd PanieM !


Dlaczego mam się wstydzić?
Zadałem jedynie pytania. Jeśli impreza była by zorganizowana na terenie któregoś kościoła i transparentnie finansowana nie było by pytań . No chyba że to była zrzutka niepełnosprawnych.
Sala w publicznym liceum , karetka NFZ świadczą że organizatorem lub współfinansującym jest budżet miasta.
Nie mam nic przeciw dobroczynności ale dlaczego tylko dla katolików ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 stycznia 2020r. o 21:38
PanM napisał(a): Dlaczego mam się wstydzić?
Zadałem jedynie pytania. Jeśli impreza była by zorganizowana na terenie któregoś kościoła i transparentnie finansowana nie było by pytań . No chyba że to była zrzutka niepełnosprawnych.
Sala w publicznym liceum , karetka NFZ świadczą że organizatorem lub współfinansującym jest budżet miasta.
Nie mam nic przeciw dobroczynności ale dlaczego tylko dla katolików ?


Dlatego, że wymyślili to katolicy. Chcieli zrobić coś dobrego dla innych. A PanM będzie teraz siedział i stękał, że sala, która w tym czasie by była pusta ktoś na chwilę zajął, bo chciał ugościć niepełnosprawnych, poświęcił swój czas, by zrobić coś dla innych. Całkiem już PanuM się w głowie pomieszało. Kto PanuM nie pozwala zorganizować takiej imprezy dla ateistów ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowa Daglezja niezalogowany
25 stycznia 2020r. o 23:18
Mała imprezka na tysiąc osób.W Bolcu nie ma tylu ateistów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza