Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą,żeby pracownicy brali bezpłatne
~~Bladofioletowy Przebiśnieg niezalogowany
20 marca 2020r. o 22:37
"ja wam wójta nie wybierałem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Przebiśnieg niezalogowany
20 marca 2020r. o 22:52
"Państwo dołoży się do pensji pracowników firm w postoju. Firmom w postoju państwo pokryje blisko połowę wynagrodzeń i składki ZUS."
Z tego co rozumiem dotyczy to tych stanowisk, które pracodawca utrzyma i zapłaci min 40% wynagrodzenia.
https://www.gov.pl/web/rozwoj/tarcza-antykryzysowa-ma-ochronic-firmy-i-pracownikow-przed-skutkami-epidemii-koronawirusa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Kalocefalus niezalogowany
20 marca 2020r. o 23:47
~~Bladofioletowy Przebiśnieg napisał(a): "Państwo dołoży się do pensji pracowników firm w postoju. Firmom w postoju państwo pokryje blisko połowę wynagrodzeń i składki ZUS."
Z tego co rozumiem dotyczy to tych stanowisk, które pracodawca utrzyma i zapłaci min 40% wynagrodzenia.
https://www.gov.pl/web/rozwoj/tarcza-antykryzysowa-ma-ochronic-firmy-i-pracownikow-przed-skutkami-epidemii-koronawirusa
-to prezes o tym nie...wie?-dlaczego wysyła na bezpłatne urlopy?-chce zaoszczedzic kogos ale kosztem was???może spodziewa się za to oskara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Kalocefalus niezalogowany
20 marca 2020r. o 23:51
cos czuje ze ta pandemia nie minie i dni ceramiki to przejdą do historii?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Uczep niezalogowany
20 marca 2020r. o 23:52
A jak to eksportowy uzdolniony prezes pis nie daje rady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
20 marca 2020r. o 23:56
~Stalowoniebieski Starzec napisał(a): Ja pracownicy wezmą bezpłatne urlopy to z czego opłacą rachunki dzieci nakarmią nie zarząd z prezesem dadzą dobry przykład i za darmo pracuja do końca roku


Słusznie, tym bardziej, że to majętni są ludzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
21 marca 2020r. o 0:01
~~Trawiasta Mina napisał(a): W Bolesławcu w tym momencie jest za dużo zakładów produkujących ceramikę, na początek padnie jeden, a potem następne.

Widać to na przykładzie Niemiec, w których praktycznie ceramiki się nie produkuje. Mnóstwo zakładów produkujących porcelitu porcelany padło w Polsce wymienię kilka; Tułowice, Wałbrzych trzy zakłady, Włocławek, Bogucice, Chodzież i wiele innych. Dlaczego w Bolesławcu ma być inaczej?


Bolesławiecka ceramika miała szansę ... jako regionalny wyrób, wydawało mi się, że miała szansę dobrze się sprzedawać za granicą ... ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Kanna niezalogowany
21 marca 2020r. o 3:36
~~Bladofioletowy Przebiśnieg napisał(a): Jak to było ?
- "należało się ubezpieczyć..."
- "niewidzialna ręka rynku..."
- " ja wam wójta nie wybierałem..."
-"sorry, taki mamy klimat.."
To co? Który wariant wybieramy?


A więc PISowski dzbanie dalej ta sama śpiewka , WINA PO I TUSKA ?
Jak was Ogrodnik wszystkich z roboty wypyerdoli ,wy w majowych wyborach dalej zagłosujecie za PISem.
Tacy jesteście ,nie szkoda mi was ani trochę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.