Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie mamy miejsc w szpitalu
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
12 października 2020r. o 13:28
Ale coby nie gadać to kowid chyba zabił grypę :)
Nikt na nią nie choruje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zazieleniały Łubin niezalogowany
12 października 2020r. o 15:25
Dlaczego w krótkich spodenkach a nie bez pewno tyle tam masz co i w tej durnej łepecynie Pustaku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Bratek niezalogowany
12 października 2020r. o 17:03
czyli jeszcze wizyty nie załatwiłeś? Śpiesz się, na co czekasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Mieczyk niezalogowany
12 października 2020r. o 17:19
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Ale coby nie gadać to kowid chyba zabił grypę :)
Nikt na nią nie choruje!


No właśnie zdaniem lekarzy z teleporady chorują na grypę. U mojego kolegi ( wspominałem o nim w innym poście), lekarz przez telefon "rozpoznał" grypę, ponieważ czuł sie coraz gorzej zrobił prywatnie test. Okazało się, że był to covid. Jest taka procedura, że żeby lekarz skierował kogoś na testy ( tylko wtedy może rozpoznać covid) muszą wystapić wszystkie 4 objawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwny Heliotrop niezalogowany
12 października 2020r. o 22:09
~~Szarobrązowy Mieczyk napisał(a):
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Ale coby nie gadać to kowid chyba zabił grypę :)
Nikt na nią nie choruje!


No właśnie zdaniem lekarzy z teleporady chorują na grypę. U mojego kolegi ( wspominałem o nim w innym poście), lekarz przez telefon "rozpoznał" grypę, ponieważ czuł sie coraz gorzej zrobił prywatnie test. Okazało się, że był to covid. Jest taka procedura, że żeby lekarz skierował kogoś na testy ( tylko wtedy może rozpoznać covid) muszą wystapić wszystkie 4 objawy.
Czym zrobił ten test tymi co raz pokazuje ma drugi nie ma Grypa też wyjdzie na tym teście jako ma covid
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Mieczyk niezalogowany
12 października 2020r. o 23:53
~~Piwny Heliotrop napisał(a):
~~Szarobrązowy Mieczyk napisał(a):
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Ale coby nie gadać to kowid chyba zabił grypę :)
Nikt na nią nie choruje!


No właśnie zdaniem lekarzy z teleporady chorują na grypę. U mojego kolegi ( wspominałem o nim w innym poście), lekarz przez telefon "rozpoznał" grypę, ponieważ czuł sie coraz gorzej zrobił prywatnie test. Okazało się, że był to covid. Jest taka procedura, że żeby lekarz skierował kogoś na testy ( tylko wtedy może rozpoznać covid) muszą wystapić wszystkie 4 objawy.
Czym zrobił ten test tymi co raz pokazuje ma drugi nie ma Grypa też wyjdzie na tym teście jako ma covid


Szkoda mojego pisania skoro "wiesz lepiej".... Życzę dużo zdrowia i obyś nigdy nie zachorował na tą jak to nazywasz "grypę" i nie musiał sie przekonywać na własnej skórze jak to jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12503
robert1977
13 października 2020r. o 5:59
Jak tak czytam wasze opinie to aż w gardle mnie ściska ... Skąd wy macie informacje o tzw: COVID-19 ? Mam przeróżnych znajomych w powiecie i nie tylko !!! Za granicą jest połowa mojej rodziny i nikt nkogo nie zna kto bymógł czy jest chory czy był zakażony na COVID-19 ale nie tylko rodzinę i wiecie co , nie macie zielonego pojecia na temat poszczególnych objawów . Nie potraficie rozróżnić GRYPY OD SARS COV 2 . Jak myślicie , jaka jest różnica między SARS COV 2 A GRYPĄ ? Zalożę się że nie macie bladego pojecia czym się te choroby różnią .. Nie będę się ropisywał tu na łamach tego portalu o różnicach ale powiem jedno i pewnie nie jesen się zdziwi . COVID -19 nie jest to nowy wirus a już napewno nie jest tak grozny jak wam się wydaje . Grypa sama w sobie jest o wiele grozniejsza , i zadacie sobie pytanie dlaczego ... {Ponieważ na grype kiedy zachorujecie i jej nie wyleczycie należycie to są powikłania takie jak : ZAPALENIE OPON MÓZGOWYCH , SEPSA, ZAPALENIE MIĘŚNIA SERCOWEGO , ZAPALENIE PŁUC ... Jak myślicie które z wymienionych powikłań jest najgrozniejsze dla człowieka oczywiście nie leczone??? Natomiast SARS COV 2 był aktywny już w 2004 roku i wtedy też nie był aż tak grozny ponieważ pochodził od ptasiej grypy . W tej chwili jest trochę bardziej zmutowany lecz wiąż nie jest tak grozzny dla człowieka jak grypa ... SARS COV 2 pozostawia powikłania takie jak tylko zapalenie płuc a to nie jest średniowiecze aby nie było można wyleczyć ... Włączcie myślenie i dla jasności nie jestem ANTYCOWIDOWCEM lecz dałem wam przybliżony obraz tego co robi GRYPA NIEWYLECZONA Z CZŁOWIEKIEM .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Mieczyk niezalogowany
13 października 2020r. o 8:51
robert1977 napisał(a): Jak tak czytam wasze opinie to aż w gardle mnie ściska ... Skąd wy macie informacje o tzw: COVID-19 ? Mam przeróżnych znajomych w powiecie i nie tylko !!! Za granicą jest połowa mojej rodziny i nikt nkogo nie zna kto bymógł czy jest chory czy był zakażony na COVID-19 ale nie tylko rodzinę i wiecie co , nie macie zielonego pojecia na temat poszczególnych objawów . Nie potraficie rozróżnić GRYPY OD SARS COV 2 . Jak myślicie , jaka jest różnica między SARS COV 2 A GRYPĄ ? Zalożę się że nie macie bladego pojecia czym się te choroby różnią .. Nie będę się ropisywał tu na łamach tego portalu o różnicach ale powiem jedno i pewnie nie jesen się zdziwi . COVID -19 nie jest to nowy wirus a już napewno nie jest tak grozny jak wam się wydaje . Grypa sama w sobie jest o wiele grozniejsza , i zadacie sobie pytanie dlaczego ... {Ponieważ na grype kiedy zachorujecie i jej nie wyleczycie należycie to są powikłania takie jak : ZAPALENIE OPON MÓZGOWYCH , SEPSA, ZAPALENIE MIĘŚNIA SERCOWEGO , ZAPALENIE PŁUC ... Jak myślicie które z wymienionych powikłań jest najgrozniejsze dla człowieka oczywiście nie leczone??? Natomiast SARS COV 2 był aktywny już w 2004 roku i wtedy też nie był aż tak grozny ponieważ pochodził od ptasiej grypy . W tej chwili jest trochę bardziej zmutowany lecz wiąż nie jest tak grozzny dla człowieka jak grypa ... SARS COV 2 pozostawia powikłania takie jak tylko zapalenie płuc a to nie jest średniowiecze aby nie było można wyleczyć ... Włączcie myślenie i dla jasności nie jestem ANTYCOWIDOWCEM lecz dałem wam przybliżony obraz tego co robi GRYPA NIEWYLECZONA Z CZŁOWIEKIEM .


Głupoty piszecz. Skoro nie masz nikogo ze znajomych, którzy przeszli Covit-19 to sie ciesz i oby tak zostało. Grypa owszem jest groźna ale przy tym jakie spustoszenie powoduje Covit to do opanowania. Poza tym na grypę możesz sie zaszczepić. Proponuję poczytać sobie o powikłaniach jakie daje Covid-19, pooglądać zdjęcia płuc i nie tylko, pod mikroskopem obejrzeć obraz krwi, ja już nie mam siły nikogo przekonywać i powielać te same informacje, a mam doswiadczenie najbliższej rodziny. Piszesz, że masz dużo znajomych za granicą... ja też mam. Kogoś kto pracuje w szpitalu i jest lekarzem... więc nie piernicz głupot. Obyś nie musiał sie osobiście przekonywać jak to jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.