Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie mamy miejsc w szpitalu
~~Ołowianoniebieske Parzydło niezalogowany
14 października 2020r. o 8:02
~~Szarobrązowy Mieczyk napisał(a):
robert1977 napisał(a): Jak tak czytam wasze opinie to aż w gardle mnie ściska ... Skąd wy macie informacje o tzw: COVID-19 ? Mam przeróżnych znajomych w powiecie i nie tylko !!! Za granicą jest połowa mojej rodziny i nikt nkogo nie zna kto bymógł czy jest chory czy był zakażony na COVID-19 ale nie tylko rodzinę i wiecie co , nie macie zielonego pojecia na temat poszczególnych objawów . Nie potraficie rozróżnić GRYPY OD SARS COV 2 . Jak myślicie , jaka jest różnica między SARS COV 2 A GRYPĄ ? Zalożę się że nie macie bladego pojecia czym się te choroby różnią .. Nie będę się ropisywał tu na łamach tego portalu o różnicach ale powiem jedno i pewnie nie jesen się zdziwi . COVID -19 nie jest to nowy wirus a już napewno nie jest tak grozny jak wam się wydaje . Grypa sama w sobie jest o wiele grozniejsza , i zadacie sobie pytanie dlaczego ... {Ponieważ na grype kiedy zachorujecie i jej nie wyleczycie należycie to są powikłania takie jak : ZAPALENIE OPON MÓZGOWYCH , SEPSA, ZAPALENIE MIĘŚNIA SERCOWEGO , ZAPALENIE PŁUC ... Jak myślicie które z wymienionych powikłań jest najgrozniejsze dla człowieka oczywiście nie leczone??? Natomiast SARS COV 2 był aktywny już w 2004 roku i wtedy też nie był aż tak grozny ponieważ pochodził od ptasiej grypy . W tej chwili jest trochę bardziej zmutowany lecz wiąż nie jest tak grozzny dla człowieka jak grypa ... SARS COV 2 pozostawia powikłania takie jak tylko zapalenie płuc a to nie jest średniowiecze aby nie było można wyleczyć ... Włączcie myślenie i dla jasności nie jestem ANTYCOWIDOWCEM lecz dałem wam przybliżony obraz tego co robi GRYPA NIEWYLECZONA Z CZŁOWIEKIEM .


Głupoty piszecz. Skoro nie masz nikogo ze znajomych, którzy przeszli Covit-19 to sie ciesz i oby tak zostało. Grypa owszem jest groźna ale przy tym jakie spustoszenie powoduje Covit to do opanowania. Poza tym na grypę możesz sie zaszczepić. Proponuję poczytać sobie o powikłaniach jakie daje Covid-19, pooglądać zdjęcia płuc i nie tylko, pod mikroskopem obejrzeć obraz krwi, ja już nie mam siły nikogo przekonywać i powielać te same informacje, a mam doswiadczenie najbliższej rodziny. Piszesz, że masz dużo znajomych za granicą... ja też mam. Kogoś kto pracuje w szpitalu i jest lekarzem... więc nie piernicz głupot. Obyś nie musiał sie osobiście przekonywać jak to jest.
To ciekawe co piszesz , tak się składa że wiam jak wyglądają płuca po zakażeniu ale nie będę sie rozpisywał . Skoro wiesz lepiej to niech tak będzie . A jeżeli chodzi o same szczepionki przeciwko grypie to na niektóeych nie działa kompletnie a na niektórych działa .Sam osobiście widziałem co powoduje szczepionka i jakie daje rezultaty u osób które nie tolerują tych szczepionek.... Zorientuj się co powoduje w organizmie człowieka zapalenie wsierdzia i jakie daje rezultaty lub zapalenie opon mózgowych . Od COVID-19 jest jeszcze gorssza DŻUMA czy nawet cholera ... Słuszałeś kiedyś o HISZPANCE ??? Znajdz tego odpowiednik i ile było w rzeczywistości ofiar . ... Aha jeszcze jedno żeby stworzyć szczepionkę na jakąś chorobę to trzeba najpierw zrobić odpowiednie testy które dają 100% rezultat ............... Aha wez sobie włącz niezależną telewizję i posłuchaj ... Szkoda że tu nie mogę dodać filmiku z wywiadów na ten temat a może to i lepiej ... A wracając do samych płuc u człowieka ,,,, zgadnij jaka choroba powoduje zapadnięcie się płuc że aż człowiek który kaszle je wypluwa ????? Jak zgadniesz i napiszesz to przyznam Ci racje..... Póki co kończę tą bezsensowną rozmowe ...Powodzenia .... Pisząc nie mam na myśli nikogo obrażać czy nawet porównywać pewnych rodzajów ale po to aby dać obraz poszczególnych chorób i jakie są rezultaty ich nie leczenia ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
14 października 2020r. o 9:03
Komu mamy wierzyć tu piszecie ,że nie ma miejsc w szpitalu a telewizja PISowska twierdzi ,że mamy kilka tysięcy wolnych łóżek w szpitalach .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2020r. o 10:32
~~Malinowy Krwawnik napisał(a): Komu mamy wierzyć tu piszecie ,że nie ma miejsc w szpitalu a telewizja PISowska twierdzi ,że mamy kilka tysięcy wolnych łóżek w szpitalach .?


Dżizes ... kiedy Krwawnik wreszcie zacykniesz ? Najgorsza informacja jest najlepszą z punktu widzenia ścierwomediów :D

Ten tłok u Barczyka ewidentnie o tym świadczy :D

Ciekawym , czy pan DYRECHTOR stawia łóżka na korytarzach w trosce o covidian ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2020r. o 11:12
robert1977 - ja Tobie dam przykład co robi cowid z wyleczonym człowiekiem i jak wyglądało leczenie , wcześniej zadam pytanie o Twoje wykształcenie medyczne i wiedzę o wirusach , jakie studia kończyłeś ?

Powikłania po COVID-19. 45-latka ma zapadnięte płuco i musi poruszać się na wózku. Jej historia to ostrzeżenie dla koronasceptyków
- Pamiętam, że miałam te wszystkie rurki w gardle. Byłam pod respiratorem, byłam wentylowana. Pamiętam jak przez mgłę, że łzy same mi leciały. Bardzo się bałam. A oni ciągle mi mówili, że jestem bezpieczna. 45-letnia Renata Ciszek spędziła 3 tygodnie w śpiączce podłączona pod ECMO. Zachorowała na COVID-19 w czerwcu, a do dziś walczy z powikłaniami. Ma zapadnięte płuco. Przez osłabienie mięśni, musi poruszać się na wózku.

Całość przeczytasz tu :-

https://portal.abczdrowie.pl/powiklania-po-covid-19-ma-zapadniete-pluco-i-musi-poruszac-sie-na-wozku-jej-historia-to-ostrzezenie-dla-koronasceptykow



Dopisane 14.10.2020r. o godz. 11:01:

Panna - Piotrek to co robertowi 1977 polecam i Tobie , zanim zdecydujesz się coś odpisać pomyśl czy nie działasz na szkodę tych co Tobie uwierzą .
Ja do nich nie należę , fakty i jeszcze raz fakty .


Dopisane 14.10.2020r. o godz. 11:12:

~~Malinowy Krwawnik napisał(a): Komu mamy wierzyć tu piszecie ,że nie ma miejsc w szpitalu a telewizja PISowska twierdzi ,że mamy kilka tysięcy wolnych łóżek w szpitalach .?


Oglądam tą telewizję przez zmanipulowanych przez totalną opozycję nazywaną pisowską .
Właśnie z niej wiem że takich miejsc jak Bolesławiec w których brakuje miejsc w szpitalach przybywa w dużym tempie , chorzy są przewożeni do innych miejscowości .
Wirusolodzy ostrzegają że może dojść do tragedii :

Wszystkich Świętych już wkrótce. Jak będą wyglądać obchody w cieniu pandemii koronawirusa. Dr Paweł Grzesiowski ostrzega, że może to być kolejny krok w kierunku rozsiewu COVID-19. Immunolog nie ukrywa, że nie ma dobrych informacji ws. koronawirusa. - Jesteśmy u progu katatstrofy - oświadczył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
14 października 2020r. o 11:15
M21W2 napisał(a): robert1977 - ja Tobie dam przykład co robi cowid z wyleczonym człowiekiem i jak wyglądało leczenie , wcześniej zadam pytanie o Twoje wykształcenie medyczne i wiedzę o wirusach , jakie studia kończyłeś ?

Powikłania po COVID-19. 45-latka ma zapadnięte płuco i musi poruszać się na wózku. Jej historia to ostrzeżenie dla koronasceptyków

I o czym świadczyć opisany przypadek? Że covid jest śmiertelnie groźny?
A jak myślisz, można znaleźć podobne przypadki z lat ubiegłych, gdzie młodzi, zdrowi ludzi mieli po grypie poważne powikłania lub zmarli??
Odpowiedź jest chyba oczywista.
To po co próbujesz udowadnić, że przed covidem, to wszystkie choroby to były "lekkie katarki" ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2020r. o 11:28
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a): robert1977 - ja Tobie dam przykład co robi cowid z wyleczonym człowiekiem i jak wyglądało leczenie , wcześniej zadam pytanie o Twoje wykształcenie medyczne i wiedzę o wirusach , jakie studia kończyłeś ?

Powikłania po COVID-19. 45-latka ma zapadnięte płuco i musi poruszać się na wózku. Jej historia to ostrzeżenie dla koronasceptyków

I o czym świadczyć opisany przypadek? Że covid jest śmiertelnie groźny?
A jak myślisz, można znaleźć podobne przypadki z lat ubiegłych, gdzie młodzi, zdrowi ludzi mieli po grypie poważne powikłania lub zmarli??
Odpowiedź jest chyba oczywista.
To po co próbujesz udowadnić, że przed covidem, to wszystkie choroby to były "lekkie katarki" ;)


Ślepy nie jesteś , powinieneś zauważyć co jest tematem dyskusji i na czasie , założysz temat o innych chorobach to o nich będziemy dyskutowali .

qwex - żyjesz tu i teraz w takiej a nie innej rzeczywistości - obudź się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
14 października 2020r. o 13:48
M21W2 napisał(a):

Ślepy nie jesteś , powinieneś zauważyć co jest tematem dyskusji i na czasie , założysz temat o innych chorobach to o nich będziemy dyskutowali .

qwex - żyjesz tu i teraz w takiej a nie innej rzeczywistości - obudź się .

Obudź się? Chciałbym, żeby ta niczym nieuzasadniona histeria okazał się tylko snem.
Zadałem ci chyba proste pytanie: dlaczego wklejasz jakieś pojedyncze przypadki związane z covidem, podtrzymując tym samym medialną panikę??
Dlaczego media w poprzednich latach nie robiły takiej :szopki" z grypą??
Uważasz, że jak jest kilka tematów o covid na samym bolcu, to twoim obywatelskim obowiązkiem jest dolewanie oliwy do ognia, czyli wynajdywanie przypadków o "straszności" covidu, a jednocześnie "punktowanie" osób mających inne podejście niż ty do tej pseudo-pandemii? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
14 października 2020r. o 14:43
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a):

Ślepy nie jesteś , powinieneś zauważyć co jest tematem dyskusji i na czasie , założysz temat o innych chorobach to o nich będziemy dyskutowali .

qwex - żyjesz tu i teraz w takiej a nie innej rzeczywistości - obudź się .

Obudź się? Chciałbym, żeby ta niczym nieuzasadniona histeria okazał się tylko snem.
Zadałem ci chyba proste pytanie: dlaczego wklejasz jakieś pojedyncze przypadki związane z covidem, podtrzymując tym samym medialną panikę??
Dlaczego media w poprzednich latach nie robiły takiej :szopki" z grypą??
Uważasz, że jak jest kilka tematów o covid na samym bolcu, to twoim obywatelskim obowiązkiem jest dolewanie oliwy do ognia, czyli wynajdywanie przypadków o "straszności" covidu, a jednocześnie "punktowanie" osób mających inne podejście niż ty do tej pseudo-pandemii? ;)


Przypomnę Tobie tylko o mniej groźnej grypie zwanej świńską zapomniałeś histerię medialną , zapomniałeś ze oprócz kryzysu banków została uznana za przyczynę światowego kryzysu gospodarczego .
Media są od tego aby informować , na tym kończę dyskusję z Tobą , więcej zajmujesz się oceną mojej osoby niż niezaprzeczalnymi faktami .
Obyś nigdy nie przekonał się osobiście jak bardzo się mylisz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza