Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie mamy miejsc w szpitalu
13926
qwax_
14 października 2020r. o 15:37
M21W2 napisał(a):
Przypomnę Tobie tylko o mniej groźnej grypie zwanej świńską zapomniałeś histerię medialną , zapomniałeś ze oprócz kryzysu banków została uznana za przyczynę światowego kryzysu gospodarczego .
Media są od tego aby informować , na tym kończę dyskusję z Tobą , więcej zajmujesz się oceną mojej osoby niż niezaprzeczalnymi faktami .
Obyś nigdy nie przekonał się osobiście jak bardzo się mylisz .

Ja z Tobą nie dyskutuję i nie wyobrażaj sobie, że akurat ciebie jakoś szczególnie sobie "upodobałem". Staram sie komentować każdy bezsensowny wpis powielany ze ścierwomediów. A ty akurat przodujesz w takich "straszących niusach" ;)
Więc nieraz będę się odnosił również do twoich wpisów.
I tak, pamiętam "panikę" ze świńska grypą, pamiętam też z ptasią - wszystko to po czasie okazało sie jedna wielką ściemą. Szkoda, że zakładasz bezkrytycznie, że teraz naukowcy mówią sama prawdę (wtedy przecież byli ci sami naukowcy, a jednak bardzo sie mylili).
I dlaczego masz mi nie życzyć tylko covidu? A grypę mogę złapać? Szczerze to wolałbym covid niż prawdziwa grypę.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
14 października 2020r. o 15:43
Panika musi być!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobrązowy Cis niezalogowany
14 października 2020r. o 16:18
Wy qu.wa wszyscy bezrobotni?
Cały dzień odstawiacie 'pier.dol_enie o chopinie'.
Pomijam fakt, że to co pijecie/palicie wypala wam resztki mózgu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowoczerwona Borówka niezalogowany
14 października 2020r. o 16:49
Katastrofa samolotu doprowadziła do katastrofy całego kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 października 2020r. o 17:11
~Żółtobrązowy Cis napisał(a): Wy qu.wa wszyscy bezrobotni?
Cały dzień odstawiacie 'pier.dol_enie o chopinie'.
Pomijam fakt, że to co pijecie/palicie wypala wam resztki mózgu.


żyją z socjalu a że jest stosunkowo cienki to piją tanie wina i chmielowe sikacze...

a teraz będą mieli ciężko...
ma wejść zakaz sprzedaży alkoholu po 19-ej...

i dobrze ...
tępić alkoholików...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Bylica niezalogowany
14 października 2020r. o 17:14
Horus napisał(a): i dobrze ...
tępić alkoholików...:]


o znowu jakiś katolik... skąd w was katole tyle nienawiści do innych ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieski Winorośl niezalogowany
14 października 2020r. o 17:16
na CPN-e TTTEEEZŻZ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Osteospermum niezalogowany
14 października 2020r. o 17:22
Nie bardzo jestem w temacie, ale może ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć sprawę bolecławieckiego szpitala. Jest jednoimienny. Czyli cały szpital jest dla cowidowców. Jak rozumiem były oddział wewnętrzny, zakaźny, chirurgia, ortopedia dziecięcy może o jakimś jeszcze zapomniałem. I teraz podają że jest 72 chorych. To jak to jest? Ci chorzy zajmują wszystkie te oddziały? To znaczy każdy leży w oddzielnej sali? Nie rozumiem tego. A lekarze? Wszyscy zajmują się tą 72-jką chorych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza