Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kara za ***** *** na autobusie
~~Srebrzystobiała Lepnica niezalogowany
4 listopada 2020r. o 19:20
Po tym widać jak ludzie traktują swoje miejsca pracy .Dla tego Kierowcy miejsce publiczne to ,, prywatny folwark". Kara stanowczo za niska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Mieczyk niezalogowany
4 listopada 2020r. o 19:40
~Miedzianoczerwony Groszek napisał(a): Ciekawe co by musiał zrobić takiego ten kierowca, żeby ktoś z sekty Pani Lempart przestał go usprawiedliwiać?
Pewnie gdyby nawet poszedł do pracy bez majtek na znak protestu lub pluł na przechodniów to nawet to byłaby wina Jarka.
Czy wy naprawdę nie widzicie swojej śmieszności?
Ja nie głosuję na PiS. Nie pasuje mi wiele, ale nawet ja wiem, że trzeba uznać wybory demokratyczne skoro
W I Ę K S Z O Ś Ć
tak chciała.

Tyle tylko że Kaczyński oszukał nawet swoich zwolenników, a prawo przewiduje wcześniejsze wybory...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglany Powój niezalogowany
4 listopada 2020r. o 19:41
Brawo brawo, kierowca Mistrz!!!!Szanuję!!!! A stare szmaty niech się przyzwyczajają do piachu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
4 listopada 2020r. o 19:42
~~Srebrzystobiała Lepnica napisał(a): Po tym widać jak ludzie traktują swoje miejsca pracy .Dla tego Kierowcy miejsce publiczne to ,, prywatny folwark". Kara stanowczo za niska.

Rozstrzelać i nabić na pal .a później wrzucić do oceanu rekinom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Oczar niezalogowany
4 listopada 2020r. o 19:46
szoferak cham i prostak za nasze publiczne pieniądze. Spróbowałby napisać na swoim prywatnym środku transportu? Kara niewspółmierna, a Pan Prezes zakpił sobie ze społeczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Ostróżka niezalogowany
4 listopada 2020r. o 19:53
Pan prezes MZK zachował się doskonale. Rozumie pracowników i nie ignoruje w ich poglądy.

Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawożółty Bluszczyk niezalogowany
4 listopada 2020r. o 19:53
Trzeba sprawę opisać na [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotożółty Orlik niezalogowany
4 listopada 2020r. o 19:55
Brawo kierowca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.