Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kara za ***** *** na autobusie
~~Kruczoczarny Osteospermum niezalogowany
4 listopada 2020r. o 18:37
~~Beżowobrązowy Bluszcz napisał(a): Wiele instytucji poparło protest.
Popieram i ja !!

TO JEDYNA DROGA
***** ***



To droga do śmiertelnego żniwa cicha eutanazja babć i dziadków , może i twoich .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Wiesiołek niezalogowany
4 listopada 2020r. o 18:39
A dlaczego nie napisał na swoim prywatnym farbą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwny Heliotrop niezalogowany
4 listopada 2020r. o 18:39
~Miedzianoczerwony Groszek napisał(a): Nie głosowałem i nie będę głosować na PiS. Ale to co zrobił ten gość to skandal. Jeśli jest tak zaburzony, że tego nie jest w stanie powstrzymać. I nie rozumie, że tak nie można robić - to może powinien zmienić pracę na inną?
Trochę to niebezpieczne jak tak niezrównoważeni ludzie kierują pojazdem. A nuż może któregoś dnia odbije takiemu palma i postanowi nie wpuszczać do autobusu ludzi, którzy nie popierają Pani Lempart? Albo może zaprzestanie wpuszczać ludzi chodzących do Kościoła i nie popierających zabijania dzieci z zespołem Downa?
gdybyś wiedział że 90% kierowców ma takie same odczucie tylko nie wszyscy są tak zdolni by robić napisy Jak mają kochać pis ci co służyli w mundurówce np celnicy,piłkarze,lekarze ,pielęgniarki którym odebrano emerytury tylko dlatego że pracodawca to MSW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Mieczyk niezalogowany
4 listopada 2020r. o 18:41
skorn napisał(a):

To czasem nie ten sam, który wjechał w przystanek kilka tygodni temu?


Nie, to nie ten. Tamten był zwolennikiem pisu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Wiesiołek niezalogowany
4 listopada 2020r. o 18:41
~Liliowobiała Dynia napisał(a): Dla pis_analfabetów - rozszyfrowane -'JBĆ PiS'!

I idiotów takich jak ty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Mieczyk niezalogowany
4 listopada 2020r. o 18:46
~Oliwkowozielony Łubinnik napisał(a): Wywalą PiS i protestujący wrócą do szukania pracy bez skutku całymi latami. Znów nie będzie znienawidzonego 500+, ani 300+, ulgi podatkowej dla pracujących młodych i 13 dla starszych. Za to znów jednostki będą się bogaciły, a rząd będzie śmiał się frajerom w twarz. Może w nagrodę przywrócą pracę do 67 roku życia, albo do 70, ale za to będziecie mogli się abortować do woli.


Człowieku PIS już wszystko rozkradł a ich długi to będą twoje wnuki spałacać . Obecne dzieci te 500+ będą przeklinały do końca życia. Większej krzywdy zrobic człowiekowi nie można jak przekupić go jego własnymi pieniędzmi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedzianoczerwony Groszek niezalogowany
4 listopada 2020r. o 19:02
Ciekawe co by musiał zrobić takiego ten kierowca, żeby ktoś z sekty Pani Lempart przestał go usprawiedliwiać?
Pewnie gdyby nawet poszedł do pracy bez majtek na znak protestu lub pluł na przechodniów to nawet to byłaby wina Jarka.
Czy wy naprawdę nie widzicie swojej śmieszności?
Ja nie głosuję na PiS. Nie pasuje mi wiele, ale nawet ja wiem, że trzeba uznać wybory demokratyczne skoro
W I Ę K S Z O Ś Ć
tak chciała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawozłota Słonecznica niezalogowany
4 listopada 2020r. o 19:10
To jak to jest premier może mówić że mamy zapierdalać za miskę ryżu i wówczas jest ok. A jak mówimy krec ać PiS to już jest źle. Ludzie zdecydujcie się.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza