Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PanM

18442
PIS-PO-PRL
11 listopada 2020r. o 17:49
ZA [5] - [0] nieZA

:D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Jukka niezalogowany
11 listopada 2020r. o 17:50
Pannazdzieckiem napisał(a): PanM , Drogi Lucjanie , a znam gościa osobiście to lokalny bóg ateistów . Bardzo elokwentny , cholernie ambitny i wygrał walkę z rakiem . Do swej żony , pani Izy zwraca się per ... nie będę cytował :D Do byłych kolegów " szperdalaj " ... do dzisiaj się śmieję i cytuję poprawnie :D Pędzi , wędzi i robi serki z krowiego i koziego mleka ( gorąco polecam :) ), ale jako przyzwoity obywatel zraził do siebie już chyba wszystkich razem z własnymi dziećmi ... oprócz syna Horusa :D

Ale ten matoł nie do końca wie , co jest pięć i można mu wybaczyć :D

Jeśli miał bym powiedzieć dwa ciepłe słowa o PanuM , to powiem tak . Przemo ze swą antyklerykalną ideologią bardziej pasuje do protestantów niż protestujące małolaty. Być może nie chcieli go nie tylko na prezydenta , ale również do Twojej Solidarności Lucjanie :D

I dlatego taki dzisiaj hardy z pismem obrazkowym , sfrustrowany mechanik , ale to tylko insynuacja :)

Ja cham i prostak , obsługa betoniary , kmiot i złodziej chciałbym spytać publicznie PanaM , czy to wiertło , które kupiłem nadal leży tam gdzie je zostawiłem na posesji PanaM ? A Ciebie Głupia Papugo proszę ... odpier... dol się , żadnych insynuacji i sugestii . Panna jest łagodnym człowiekiem , ale ... jeszcze nie zna swych ciemnych , szatańskich stron ... chciałbyś być podmiotem eksperymentu Panny ?

JESTEŚ PEWIEN ?

... no to będziesz Horusie , mentalny synu Przema :D

O ile znam sytuację to Panna porzuciła pracę na rzecz pana M i ktoś inny musiał dokończyć remont ot takie małe sprostowanie. Z Panny niezły fachowiec ale z solidnością na bakier.
I jeszcze jedno to pan Lucjan zabiegał o te spotkanie z Januszem u Przema i ten się zgodził na swoje nieszczęście.
Z niecierpliwością oczekuję na rewelacje paana Lucjana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 listopada 2020r. o 17:50
~~Płoworuda Jukka , mogłem napisać od razu , zadecydują opinie - wasze opinie czekam co powie PanM .

Rozumiem i nie mam nic przeciwko ocenie Solidarności o wolność słowa walczyliśmy .
Ci dwaj panowie a szczególnie Horus jak był jeszcze Falco cały czas bezczelnie mnie atakują , oszczerstwa i insynuacje z ich strony przekraczają dopuszczalne granice .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Konwalia niezalogowany
11 listopada 2020r. o 17:55
M21W2 napisał(a): ~~Płoworuda Jukka , mogłem napisać od razu , zadecydują opinie - wasze opinie czekam co powie PanM .

Rozumiem i nie mam nic przeciwko ocenie Solidarności o wolność słowa walczyliśmy .
Ci dwaj panowie a szczególnie Horus jak był jeszcze Falco cały czas bezczelnie mnie atakują , oszczerstwa i insynuacje z ich strony przekraczają dopuszczalne granice .


Panie Lucjanie Prezes Jarosław 10 lat na miesięcznicach czekał i się nie doczekał. Prawda o Smoleńsku leży w Rosji.Nasze opinie o tym bezbożniku są jasne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
11 listopada 2020r. o 17:59
Panowie, serio ?

Tak się wtrącę między...zakąskę.

Niezły temat(jeden z wielu) z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Nie, to nie jest dobry temat na żadną okazję.

Przez 10 lat mojego "bytowania" na Bolec.Info poznałam wiele osób (w realu)
Niektóre znajomości były przelotne, inne trwają do dziś, a są i takie, które mam nadzieję, przetrwają jeszcze wiele lat.
Znam wiele historii z życia Bolecnautów, ale nie przyszłoby mi do głowy, aby w jakiejkolwiek sytuacji ujawniać je publicznie, nie przyszłoby mi do głowy robić kopii postów, bo a nóż widelec, kiedyś się przydadzą.
To nie tajemniczy "ktoś" wpycha ludzi w konflikty. To my sami dajemy się ponieść emocjom. Najpierw siedzicie przy jednym stole, a później obrzucacie się inwektywami. Po co?

Przeczytałam taki tekst "Nie należę do żadnej partii, należę do narodu polskiego" co Wy na to?
OK pytanie retoryczne.







"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 listopada 2020r. o 18:03
~~Szarawa Konwalia napisał(a): Kurde fele umieram z ciekawości. Dawaj Pan Panie Lucjanie.


Nie chcę robić tego pochopnie muszę dać czas PanuM , zapewne dzwonią do siebie . Dziś tego nie zrobię , jeżeli PanM zaproponuje wyjaśnienie w cztery oczy przyjmę propozycję i podam co ustaliliśmy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
11 listopada 2020r. o 18:04
PIS-PO-PRL napisał(a): ZA [5] - [0] nieZA

:D


Ja proszę Panów również jestem ZA :):) dla mnie ten Pan nie prezentuje tutaj nawet podstawowych zasad kultury. Bo jeżeli ktoś nawołuje do uderzenia kogoś, kopnięcia kogokolwiek nawet pieska czy kotka, a co dopiero człowieka, nie zasługuje na szacunek. Właściwie mi tego Pana żal, współczuje mu :(:(

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
11 listopada 2020r. o 18:08
Jako anonim nie bardzo mam legitymację do wypowiadania się w temacie, ale jako ZIMOWIT od tygodni oczekujący na rejestrację konta jestem ZA.
Oczywiście pod warunkiem, że bez żadnych nazwisk, adresów, telefonów etc.
Jestem bardzo ciekaw czy potwierdzi się moja hipoteza, że bezgraniczna, organiczna niechęć PanaM do "S" ma źródła w kodzie kulturowym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.