Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Żółtobiała Fasola niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 14:28
~~Konopny Przypołudnik napisał(a): ''Wiem na pewno, że jeśli Ukraina upadnie, Putin wtargnie do krajów bałtyckich - powiedział Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Jego zdaniem po krajach bałtyckich może zaatakować również Polskę i Niemcy, ponieważ Władimir Putin chce odbudować wpływ Związku Radzieckiego.''

takie pierdy to ty sobie wygłaszaj w jakimś ukraińskim sowchozie ...;D
jeszcze powiedz że bez Ukrainy świat się skończy...

Wy.pier.da.laj na Kreml ruska onuco z Konfederacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny przypołudnik niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 14:42
Ale ja nie jestem z Konfederacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~IV rozbiór Polski niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 14:51
Kiedy przestępcy z solidarnej wolski pójdą siedzieć????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Jeżyna niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 15:58
~~Konopny przypołudnik napisał(a): Ale ja nie jestem z Konfederacji.

PiSie matoły też mówią, że nie są z PiSu tylko od niezależnych i bezpartyjnych. To jakaś choroba po prawej stronie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zakład Karny z 2 strażnicami niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 16:56
"Zespół Śledczy ds. Pegasusa będzie działać bezpośrednio w Prokuraturze Krajowej. Zakres jego działania został rozszerzony. W skład zespołu wejdzie 5 prokuratorów". Pisowscy bandyci nigdy nie wyjdą z paki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Swec z gumy niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 17:11
~~Żółtobiała Fasola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Konopny Przypołudnik napisał(a): ''Wiem na pewno, że jeśli Ukraina upadnie, Putin wtargnie do krajów bałtyckich - powiedział Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Jego zdaniem po krajach bałtyckich może zaatakować również Polskę i Niemcy, ponieważ Władimir Putin chce odbudować wpływ Związku Radzieckiego.''

takie pierdy to ty sobie wygłaszaj w jakimś ukraińskim sowchozie ...;D
jeszcze powiedz że bez Ukrainy świat się skończy...

Wy.pier.da.laj na Kreml ruska onuco z Konfederacji.

Wy,,,dalaj ??? Oby cię q**o spałował najnowszy wynalazek gangu olsena czyli gruzińsko/ białorusko/ukraiński policjant
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Abelia niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 22:55
Pierwsza z nich to emerytura belgijska, wynosząca 1515 zł. Druga to emerytura z ZUS, wynosząca 52,2 tys. zł. Trzecia natomiast to emerytura z Komisji Europejskiej, wynosząca 65 tys. euro - informuje "Fakt".


Zobacz także:
Ile wyniesie emerytura za Tuska? Mamy wyliczenia
Po przeliczeniu euro na złote i zsumowaniu wszystkich świadczeń, okazało się, że miesięcznie Donald Tusk otrzymywał emeryturę w wysokości 27,9 tys. zł.

Oprócz wspomnianych emerytur, Tusk może liczyć na pensję posła w wysokości 12 826 zł brutto, co daje około 9 tys. zł "na rękę". Dodatkowo otrzymuje diety w wysokości niewiele ponad 4 tys. zł brutto. W ubiegłym roku zarobił również około 510 tys. zł z tytułu praw autorskich i przewodniczenia Europejskiej Partii Ludowej, co daje ponad 42,5 tys. zł miesięcznie - wylicza dziennik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
23 kwietnia 2024r. o 6:20
W PiSie chodzi wyłącznie o to, żeby się nakraść i żeby z miernot i upośledzonych zrobić nowe "elity"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza