Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Narodowy Program Szczepień od 27 grudnia
~Liliowobiała Celozja niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 14:08
Narodowe media, narodowa szczepionka, narodowa kwarantanna,narodowy szpital tylko narodowej wódki brakuje. Czy może już jest? ;)
A tak poważnie narodowa epidemia nie zwalnia ludzi z dobrego wychowania i wzajemnego szacunku do siebie, a także z myślenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 grudnia 2020r. o 14:19
Jak będzie taka możliwość Marcinie , dołączę do was .
Temat bardzo na czasie , moi najbliżsi to przechodzili , wiem że ryzyko zachorowania i komplikacje po przebyciu choroby są niczym w porównaniu z ograniczonym do minimum ryzykiem wystąpienia powikłań po zaszczepieniu .
Mamy wybór , jako społeczeństwo podejmujemy walkę z pandemią lub bezczynnie czekamy aż na własnej skórze się przekonamy - przeżyjemy po zakażeniu czy nie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 14:24
M21W2 napisał(a): Jak będzie taka możliwość Marcinie , dołączę do was .
Temat bardzo na czasie , moi najbliżsi to przechodzili , wiem że ryzyko zachorowania i komplikacje po przebyciu choroby są niczym w porównaniu z ograniczonym do minimum ryzykiem wystąpienia powikłań po zaszczepieniu .
Mamy wybór , jako społeczeństwo podejmujemy walkę z pandemią lub bezczynnie czekamy aż na własnej skórze się przekonamy - przeżyjemy po zakażeniu czy nie .

Ty się nie przejmuj ciebie zaszczepią w pierwszej grupie ,Jeszcze jak zgłosisz że jesteś pisowcem to przyjadą do ciebie do domu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nadżółkła Cynia niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 14:30
AntyNarodowy program "PiS ma krew na rękach"

https://tvn24.pl/polska/sprawa-zwrotu-pieniedzy-przez-handlarza-bronia-za-niedostarczone-respiratory-prokuratoria-generalna-potwierdza-ustalenia-poslow-4782485

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 grudnia 2020r. o 14:31
Malinowy Krwawniku , wiem że zawsze mogę na Ciebie liczyć , dzięki za informację ,
Pis dba o swoich , chwała im za to .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Suchodrzew niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 14:35
~Liliowobiała Celozja napisał(a): Narodowe media, narodowa szczepionka, narodowa kwarantanna,narodowy szpital tylko narodowej wódki brakuje. Czy może już jest? ;)
A tak poważnie narodowa epidemia nie zwalnia ludzi z dobrego wychowania i wzajemnego szacunku do siebie, a także z myślenia.


Myślą, 76% z wykształceniem podstawowym głosowało na pis_da.
Jak posłuchają, obejrzą TVPiS to nie muszą - Kura za nich myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 14:38
M21W2 napisał(a): Malinowy Krwawniku , wiem że zawsze mogę na Ciebie liczyć , dzięki za informację ,
Pis dba o swoich , chwała im za to .

Wiem o tym ale każda władza przemija i znowu przejdziesz do podziemia żeby za parę lat pisać o swoim bohaterstwie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 grudnia 2020r. o 14:46
M21W2 napisał(a):
Temat bardzo na czasie , moi najbliżsi to przechodzili , wiem że ryzyko zachorowania i komplikacje po przebyciu choroby są niczym w porównaniu z ograniczonym do minimum ryzykiem wystąpienia powikłań po zaszczepieniu .

Ale skąd to wiesz?
Skąd ta pewność o MINIMALNYM ryzyku powikłań i ogromnym ryzyku komplikacji przy zachorowaniu??
Zapewne z telewizora ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.