~~Leśne Ruchadło napisał(a): "Zapłaciłam za masło 7,99. Ktoś zwariował", "Kostka masła z 4 na 7 zł"
Nie narzekać, płacić i płakać lub płakać i płacić.
Macie 500+
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a):Ktoś napisał: ~~Leśne Ruchadło napisał(a): "Zapłaciłam za masło 7,99. Ktoś zwariował", "Kostka masła z 4 na 7 zł"
Nie narzekać, płacić i płakać lub płakać i płacić.
Macie 500+
Nie pamiętam już kiedy masło kosztowało 4 zł.
Kilogram masła od dłuższego czasu oscyluje między 24 a 32 zł.