Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych już 15 sierpnia 2021r. Zapisy już otwarte
14240
M21W2
2 sierpnia 2021r. o 15:43
Znajdziesz tam też biogramy , znasz tylko Burego , coś pisałeś o Kurasiu i na tym Twoja wiedza się kończy .

https://podziemiezbrojne.ipn.gov.pl/zol/biogramy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Kokorycz niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 15:52
no niezle ,wiedza niby ogólnie dostępna ,a każdy ma swoją ,ciekawe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 sierpnia 2021r. o 16:06
Horus napisał(a): widzisz nieuku jak nie potrafisz jednym słowem nawiązać do tego co ci wymieniłem ...

dlatego piszę ci wprost że jesteś nieukiem kreującym się tutaj na wręcz geniusza a jesteś zwykłym cieniasem ...
tak ...kiedyś za małolata zbierałem i czytałem Tygrysy...
i wiedz że dzięki nim dorosłem do tego by dzisiaj weryfikować to co w nich było przed laty a co dzisiaj się odtajnia i przedstawia w innym świetle ...
ty ze swoją pustą makówą nigdy do tego nie dojrzejesz oszołomie ...

swoje bzdety możesz wciskać ''narodowcowi ''- wnusiowi ...;D
on to łyknie...hahaha

przemyśl to co ci teraz i wcześniej napisałem ...
jak wrócę poczytam bo liczę na kolejne ''rewelacje'' ;D



Januszku przestań z Twoim ( ty taki ty owaki ) , dorośnij już nie jesteś smarkiem z piaskownicy .
Januszku znów pracujesz za debi,la , chcesz obszczekiwać wnuka , mało ci szczekania na Piotra i jego syna .
Jak przeczytałem wpis który dotyczył Twojej córki poczułem niesmak , pomyślałem co za debi,l , a tu masz Januszek naśladowca .
Wiesz co mnie zdecydowanie bliżej do Narodowców niż wnukowi , nie pasuje mi tylko ich koalicja z Braunem .
Jakbyś był normalnym człowiekiem pisałbyś co wiesz i skąd ta wiedza , nic poza pytaniami na które zapewne sam nie znasz odpowiedzi .



Dopisane 02.08.2021r. o godz. 16:06:

Co do Tygrysów , też kilka tych badziewi przeczytałem , w odróżnieniu do Ciebie miałem dostęp do niezależnych książek drugiego obiegu .
Już w latach siedemdziesiątych wiedziałem co robić z komunistyczną propagandą z braku papieru toaletowego .
Januszku zapewne gen Świerczewski był Twoim bohaterem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 sierpnia 2021r. o 17:17
Januszku zacznij od siebie skończ opluwanie i insynuacje , w jednym jestem w jednym Twoim uczniem nad czym ubolewam , twojemu chamstwu odpowiadam adekwatnie .
Znów zadajesz pytania , zero konkretów - to cały Ty , Sucharski jest p
Podałem Tobie przykład nazywając debi,lem tego co w dyskusji z Tobą pisał o Twojej córce , czym Ty się różnisz od niego wplątując w dyskusję ze mną mojego wnuka .
Przestań więc jęczeć i robić z siebie niewinnego dzieciaka .

Sucharski jest patronem szkoły do której uczestniczyłem w latach 1965-69 - wystarczy , więcej nie wiem nic i to Twoje słynne hahaha , na zakończenie




Dopisane 02.08.2021r. o godz. 17:17:

rtm. Witold Pilecki
Danuta Siedzikówna „Inka”
Feliks Selmanowicz „Zagończyk”
Zdzisław Badocha "Żelazny"
Ppor. Stanisław Balla „Sokół Leśny”, „Sowa”
Płk Bronisław Banasik „Stefan”
Józef Bandzo "Jastrząb"
Aleksander Bednarczyk „Adam”
Mjr Marian Bernaciak „Orlik” (1917 – 1946)
Chor. Witold Borucki „Dąb”, „Babinicz”
Ppor. Antoni Borowik "Lech"
To tylko kilku z tysięcy Żołnierzy Niezłomnych .
CZEŚĆ I HWAŁA BOHATEROM !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Komuszy syn niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 17:22
Czesc i chala stefanowi michnikowi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 18:04
Ciekawe czy teraz jacyś powstańcy dostali by od PIS-u wille do zamieszkania. PPR zaraz po wojnie nie żydziła , dzięki czemu Naczelnik Polski ma gdzie mieszkać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 sierpnia 2021r. o 18:19
M21W2 napisał(a): Januszku zacznij od siebie skończ opluwanie i insynuacje , w jednym jestem w jednym Twoim uczniem nad czym ubolewam , twojemu chamstwu odpowiadam adekwatnie .

czy ty czasem nie powielasz mojego tekstu?
czy to czasem nie ty zacząłeś mnie wyzywać kiedy w odpowiedzi na tekst jakim uraczyłeś Przemka napisałem ci że zastosowałeś ''esbeckie metody''?

wiem że może ci doskwierać starcze zwiotczenie półkul mózgowych i tym samym masz luki w pamięci ale jest to w temacie o twoim ''fałszywym koledze''
więc teraz tu się nie ''wybielaj'' bo to marnej jakości ''usprawiedliwienie'' i łatwe do sprawdzenia...
zresztą podobnie ''kulturalnie'' często odnosisz się do innych w tematach ''okołoszczepiennych''

nawet PRL-a w to wmieszałeś...

kiedy okazuje się że nie masz żadnych argumentów plujesz na innych swoim pislamskim jadem




Dopisane 02.08.2021r. o godz. 18:05:

M21W2 napisał(a): Januszku zacznij od siebie skończ opluwanie i insynuacje , w jednym jestem w jednym Twoim uczniem nad czym ubolewam , twojemu chamstwu odpowiadam adekwatnie .

czy ty czasem nie powielasz mojego tekstu?
czy to czasem nie ty zacząłeś mnie wyzywać kiedy w odpowiedzi na tekst jakim uraczyłeś Przemka napisałem ci że zastosowałeś ''esbeckie metody''?

wiem że może ci doskwierać starcze zwiotczenie półkul mózgowych i tym samym masz luki w pamięci ale jest to w temacie o twoim ''fałszywym koledze''
więc teraz tu się nie ''wybielaj'' bo to marnej jakości ''usprawiedliwienie'' i łatwe do sprawdzenia...
zresztą podobnie ''kulturalnie'' często odnosisz się do innych w tematach ''okołoszczepiennych''

nawet PRL-a w to wmieszałeś...

kiedy okazuje się że nie masz żadnych argumentów plujesz na innych swoim pislamskim jadem




Dopisane 02.08.2021r. o godz. 18:05:

M21W2 napisał(a): Januszku zacznij od siebie skończ opluwanie i insynuacje , w jednym jestem w jednym Twoim uczniem nad czym ubolewam , twojemu chamstwu odpowiadam adekwatnie .

czy ty czasem nie powielasz mojego tekstu?
czy to czasem nie ty zacząłeś mnie wyzywać kiedy w odpowiedzi na tekst jakim uraczyłeś Przemka napisałem ci że zastosowałeś ''esbeckie metody''?

wiem że może ci doskwierać starcze zwiotczenie półkul mózgowych i tym samym masz luki w pamięci ale jest to w temacie o twoim ''fałszywym koledze''
więc teraz tu się nie ''wybielaj'' bo to marnej jakości ''usprawiedliwienie'' i łatwe do sprawdzenia...
zresztą podobnie ''kulturalnie'' często odnosisz się do innych w tematach ''okołoszczepiennych''

nawet PRL-a w to wmieszałeś...

kiedy okazuje się że nie masz żadnych argumentów plujesz na innych swoim pislamskim jadem




Dopisane 02.08.2021r. o godz. 18:05:

M21W2 napisał(a): Januszku zacznij od siebie skończ opluwanie i insynuacje , w jednym jestem w jednym Twoim uczniem nad czym ubolewam , twojemu chamstwu odpowiadam adekwatnie .

czy ty czasem nie powielasz mojego tekstu?
czy to czasem nie ty zacząłeś mnie wyzywać kiedy w odpowiedzi na tekst jakim uraczyłeś Przemka napisałem ci że zastosowałeś ''esbeckie metody''?

wiem że może ci doskwierać starcze zwiotczenie półkul mózgowych i tym samym masz luki w pamięci ale jest to w temacie o twoim ''fałszywym koledze''
więc teraz tu się nie ''wybielaj'' bo to marnej jakości ''usprawiedliwienie'' i łatwe do sprawdzenia...
zresztą podobnie ''kulturalnie'' często odnosisz się do innych w tematach ''okołoszczepiennych''

nawet PRL-a w to wmieszałeś...

kiedy okazuje się że nie masz żadnych argumentów plujesz na innych swoim pislamskim jadem




Dopisane 02.08.2021r. o godz. 18:05:

M21W2 napisał(a): Januszku zacznij od siebie skończ opluwanie i insynuacje , w jednym jestem w jednym Twoim uczniem nad czym ubolewam , twojemu chamstwu odpowiadam adekwatnie .

czy ty czasem nie powielasz mojego tekstu?
czy to czasem nie ty zacząłeś mnie wyzywać kiedy w odpowiedzi na tekst jakim uraczyłeś Przemka napisałem ci że zastosowałeś ''esbeckie metody''?

wiem że może ci doskwierać starcze zwiotczenie półkul mózgowych i tym samym masz luki w pamięci ale jest to w temacie o twoim ''fałszywym koledze''
więc teraz tu się nie ''wybielaj'' bo to marnej jakości ''usprawiedliwienie'' i łatwe do sprawdzenia...
zresztą podobnie ''kulturalnie'' często odnosisz się do innych w tematach ''okołoszczepiennych''

nawet PRL-a w to wmieszałeś...

kiedy okazuje się że nie masz żadnych argumentów plujesz na innych swoim pislamskim jadem




Dopisane 02.08.2021r. o godz. 18:19:

sorki za dublety ...
miałem jakiś problem ze soną...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielata Dynia niezalogowany
2 sierpnia 2021r. o 23:24
falco szybciej piszesz niż myślisz ,
zwolnij troszkę ,masz już swoje latka
o kopie już nie wspomnę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza