Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podatek od nieruchomości w górę od 2022 roku. Jeszcze kilka lat temu Bolesławiec reklamował się zwolnieniem z tej daniny
~~Alna niezalogowany
22 października 2021r. o 15:42
Przecież podnosili co rok a w 2020 to już chyba zwariowali bo max podnieśli. Brak dobrego gospodarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Stokrotka niezalogowany
22 października 2021r. o 16:27
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zarumieniona Bakopa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnobursztynowa Diaskia napisał(a):
Nie nie masz racji. To taki wioskowy głupek a że przy okazji fan jełopozycji to sprawa drugorzędne ale też ważna..

No to w końcu kto popiera jełopozycję, kulturalni i wykształceni czy wioskowe głupki. Bo śledząc wpisy na forum to bym się raczej skłaniał ku tym drugim.


Dlaczego obrażasz ludzi???? nie można normalnie się wyrażać na forum?

Twoja wypowiedź tylko potwierdza moje przypuszczenia. Nie grzeszysz inteligencją, skoro w mojej wypowiedzi doszukałeś się obrazy. Mam po prostu dysonans poznawczy. Niby wmawia się nam że na jełopozycję głosują ludzie wykształceni, to skąd tyle denny wpisów ich popleczników? Możesz mi to jakoś rzeczowo wyjaśnić? Mam nadzieje że teraz już zrozumiałeś. Bardziej łopatologicznie nie potrafię już tego napisać.

A się napisałeś człowieku .... jak babcie i dziadki tylko głosują to takie są potem efekty, byli inni kandydaci , jakoś nie wygrali, gdzie młodzi??? czemu nie głosują????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Historia niezalogowany
22 października 2021r. o 16:56
~~Ale jaja napisał(a): Oooo! To Piotr Prezydent Roman idzie drogą socjalistycznego zatracenia. Najpierw rozdawnictwo (komunikacja miejska za darmo, brak podatku od nieruchomości), a potem wysokie podatki i podatek od postawienia w mieście samochodu.
Myślę, że przez wszystkie te lata Piotr Prezydent Roman ma jedno, jedyne osiągnięcie. To odwrócenie kierunku ruchu na paru ulicach. No i może jeszcze skuteczna likwidacja Bluesa nad Bobrem. Ktoś jeszcze coś z wybitnych i wiekopomnych osiągnięć pamięta?

Yess! Slynna fuzja Borzanie Boleslawiec / Boleslawiecki Klub Sportowy Boleslawiec!!! Klub z historyczna (1955) przeszloscia. Klub, ktory wychowal plejade reprezentantow kraju, wlacznie z Mistrzem Europy, "znawca sportu " historyk z wyksztalcenia zrobil, UWAGA!!! Boleslawiecki Klub Sportowy BOBRZANIE Boleslawiec. Co to jest? Trzeba miec fantazje by to wymyslic! W jakich rubrykach / tabelach to "cos" sie zmiesci?! Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Modrzew niezalogowany
22 października 2021r. o 23:24
odwołać prezydenta i radę miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZK Polska niezalogowany
23 października 2021r. o 5:41
Barany wybierają baranów , a ci ich strzygą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza