Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowoczesny park maszynowy zlokalizowany w Wykrotach poszukuje pracowników. Kto ma szanse na zatrudnienie?
~~Ten tego niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 13:16
~~adam 11 napisał(a): pracuje w firmie od roku , fakt przez pośrednika ale nie mogę nic im zarzucić . Jak ktoś chce to pracuje a nie marudzi , stawka faktycznie mogłaby być wyższa ale warunki pracy i ludzie tam są ok .

Masz na utrzymaniu rodzinę? Dzieci, dom kredyt jakiś? Wydaje mi się że nie skoro taka płaca Ci odpowiada i tu nie chodzi o samą pracę tylko o te propagandę co sieją wszędzie w radiu, na ulotkach w internecie, brakuje tylko jeszcze reklamy telewizyjnej i będzie luksus. Kłamią w żywe oczy ze jak nie jest za krec iście i fajnie jaki to nie cudowny zakład a prawda jest całkiem inna. Niektórzy pewnie mocno zaczytali się w książki o Goebelsie że taka propagandę sieją

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ten tego niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 13:18
~~ziomek napisał(a): Pracuję już chwilę. Podstawa może nie robi szału, ale za to premia wynagradza wszystko. także na koniec wypłata na koncie się zgadza. Były spadki zamówień pod koniec roku i mało pracy, ale na szczęście firma nie zwalniała

Za to ludzie sami się zwalniają to że firma nie zwalnia wcale dobrze nie świadczy gdyby było dobrze to ludzie sami by się nie zwalniali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 20:53
W firmie nie dzieje się dobrze pracowałem tam prawie dwa lata i przez ten okres dostałem tylko. 60 gr brutto i miałem 19,60zł /h po prawie dwu latach stażu przeszedłem do innej firmy to odrazu na starcie miałem dużo większa stawkę niż tam po 2 latach teraz wszędzie się ogłaszają radio internet ulotki w kebabie w lubaniu wiec to nie świadczy o firmie dobrze ogólnie nie polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja sam niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 23:18
A co zazdrościsz że ci nikt nie polał czy może sam też piłeś a teraz chcesz szczypiorkowy dupę lizać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hau niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 0:28
Komuś ruda rdza resztki szarych komórek zjadła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szczypior od cebuli niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 4:53
W każdym zakładzie jest jakiś as a wy tu jakieś brudy o ludziach wyciągacie. Tu chodzi o opinię zakładu jak prosperuje. A prosperuje tak że nie ma ludzi do pracy bo każdy ucieka tak fajnie tam jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pracownik niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 8:28
Osoby które piszą na pracowników personalnie powinny przemyśleć co wypisują. Przykre jest to że pod artykułem o przyjmowaniu i rekrutacji pracowników do zakładu wypisujecie śmieci. Zamiast skupić się bezpośrednio na pracy obowiazkach , nad tym jaka jest płaca i wymagania skupiacie się kto co robi . Ciekawe czy osoba która to pisze taka jest przykładną i nic nie ma sobie do zarzucenia. Sądzę , że każdy powinien zająć się swoją dupa ,a ocenianie pracowników i ich zachowanie zostawił odpowiedzialnym za to osobom . Wywalanie brudów w portalach i opiniach wszędzie gdzie się da na każdą osobę która się nawinie to podnoszenie swojego tak bardzo niskiego ego. Bardzo smutne masz życie człowieku ,że tak łatwo przychodzi Ci pisanie na "swoich" . Pamiętaj że karma wraca , a z pewnością zdazylo Ci się nie raz w/w osoby poprosić o pomoc . Ale sumienie masz jedno . Wracając do puenty - temat Artykuły skupia się na firmie , rekrutacji , warunkach jakie panują ,a nie na wywalaniu Twoich bólów dupy. Więc praca fajną i przyjemna a wiadomo kaski powinno być adekwatnie więcej do umiejętności i pracy każdego z osobna . Pozdrawiam oschle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mnbcf niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 8:32
Jeszcze brakuje żeby ktoś zaczął pisać adresy zamieszkania pracowników kto za długo jest w toalecie.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo