Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
COVID-19 w Polsce. Najnowsze dane o zakażeniach i zgonach
18442
PIS-PO-PRL
29 stycznia 2022r. o 8:11
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Pan Lucek nie lubi historii z cyklu „moja znajoma” uważa je za niewiarygodne. Musisz to jakoś udowodnić. Preferowany kontakt telefoniczny z Panem Luckiem, który zweryfikuje podawane przez Ciebie informacje :D


Oj chyba błędnie zweryfikowałeś ten wPiS , „ta znajoma chciała się nawrócić „ ,
a wiec trochę za późno uznała że jednak warto się szczepić .
wypij kawkę jak Janusz wejdziesz na obroty:):)


Nie istotne. Wpisy „moja znajoma” podlegają weryfikacji Lucka. Takie czy inne.
Jak Lucek potwierdzi, to w nie wierzymy.

A ty dawaj link do insta… my ciągle czekamy


Dopisane 29.01.2022r. o godz. 08:11:

A Chinole znowu coś kombinują. Fauci udaje że nic nie wie, a unia już zaklepała szczepionki.
Lucek szykuj się… jedna krucjata sie nie zakończyła, a już druga się szykuje ;)

https://www.google.com/amp/s/wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/newsamp-naukowcy-odkryli-nowego-koronawirusa-moze-byc-bardzo-grozny-,nId,5798705?espv=1

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 stycznia 2022r. o 8:22
a ''moja znajoma'' kiepsko się czuła i za radą pewnego ''eksperta'' obłożyła się od stóp do głów plastrami salcesonu...
po czarnym nie było żadnej poprawy więc doczytała i okazało się że to chodziło o drobiowy...
no i po tej kuracji jak ręką odjął...
Jurek ...pomyśl co tu się będzie działo jak ktoś inny wejdzie ''na obroty'' ;D

wczoraj ja miałem niezłe jak przez Duńczyków ciśnienie mi podskoczyło ;D a dzisiaj będę kibicował Miedviedovi ...
pomijając linka do ''insta'' wynalazłeś jakieś poważne sukcesy piSSiorów ? (muszę pisać przez dwa SS bo ktoś zaraz tu uzna to za kolejny ''wulgaryzm '' ;D )


Dopisane 29.01.2022r. o godz. 08:22:

PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a):Dopisane 29.01.2022r. o godz. 08:11:A Chinole znowu coś kombinują. Fauci udaje że nic nie wie, a unia już zaklepała szczepionki.
Lucek szykuj się… jedna krucjata sie nie zakończyła, a już druga się szykuje ;)

https://www.google.com/amp/s/wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/newsamp-naukowcy-odkryli-nowego-koronawirusa-moze-byc-bardzo-grozny-,nId,5798705?espv=1


wczoraj o tym czytałem i pomyślałem sobie jak niewiele trzeba by kogoś tam uszczęśliwić ...;D
i znów będzie gonitwa do kolejki by zająć jak najlepszą pozycję ...wszak lider może być tylko jeden...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 9:36
~~Zzieleniała Cykoria napisał(a): Moja znajoma nie wierzyła w covida. Jej ulubionym tekstem było "włącz myślenie". W końcu zaraziła się i trafiła pod respirator. W szpitalu mówiła, że pierwsze co zrobi po wyjściu, to się zaszczepi.
Pogrzeb w poniedziałek.

Pod respiratorem ci to powiedziała? :)
Kowidiotyzmy sięgają sufitu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przeciw ciemnocie niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 10:18
Jeszcze nie dawno mówiono że społeczeństwo Kanady śpi i pandemiczne gady robią z nimi co chcą .A tu proszę wystarczyła iskra , wspaniale się to ogląda 50 000 tirów plus tysiące innych samochodów ruszyło na stolicę , mają poparcie dziesiątek tysięcy ludzi pozdrawiających ich po drodze .Mają także poparcie policji . Myślę że u nas też jest tyle inteligentnych i rozsądnych ludzi , i nie długo to eksploduje bo już wrze jak wulkan przed eksplozją .Pogonimy pandemiczno szczepionkowe mordercze gady
https://youtu.be/1hpBj396bNY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 10:20
1981
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 10:52
Cześć Lusuś!
Jak łikendzik? Masz tu linka do ważnej wypowiedzi, żebyś oczywiście nie przeczytał :)
Ale inni przeczytają, a ponieważ myśleć potrafią, to wnioski są oczywiste:
https://dorzeczy.pl/opinie/256834/nadmiarowe-zgony-zgodny-na-covid-19-milewski-ujawnia-dane.html
Jak się zdecydujesz przeczytać, dziecko drogie, to napisz, czego nie rozumiesz. Wytłumaczę ci.
Możesz też to przeczytać, bo ty lubisz profesorów:
https://nczas.com/2022/01/29/gen-gielerak-tak-naprawde-to-nie-zakazenie-koronawirusem-decyduje-o-hospitalizacji/

To na ra Lucusiu, dziecinko droga!

Tfuj fan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Pragnia niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 11:28
Świetne wystąpienie mecenas Katarzyny Tarnawy podczas wysłuchania publicznego w Sejmie
https://m.facebook.com/watch/?v=7521889984503622&extid=WA-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PD niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 13:01
Tadeusz Rydzyk: Zaszczepiłem się trzy razy. Posłuchałem lekarzy. Znałem takich, co ich nie słuchali, i wąchają kwiatki od spodu.Nie patrzmy tylko na TVN i "Gazetę Wyborczą". Nie dajmy się skłócać, szukajmy prawdy. Alleluja i do przodu - mówił toruński redemptorysta w swojej szkole podczas sympozjum "Oblicza pandemii".

Sieje ciemnotę, a sam się zabezpieczył, żeby nie umrzeć i Maybachów nie oddać pośmiertnie.
Wszyscy ci foliarze ,influencerzy są zaszczepieni.
Wszyscy żywi, oczywiście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.