Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
COVID-19 w Polsce. Najnowsze dane o zakażeniach i zgonach
~~Gromosław Bezlitosny niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 1:59
BRAWO !!! KANADYJCZYCY
TYSIĄCE SAMOCHODÓW I SETKI TYSIĘCY LUDZI JEDZIE NA STOLICĘ ABY WYRWAĆ ROBACTWO COV/ID/IO/TÓW Z ICH KRAJU
https://youtu.be/1hpBj396bNY

W POLSCE TEZ JUŻ ZACZEŁY SIĘ PIERWSZE WEZWANIA KIEROWCÓW CIĘŻARÓWEK DO OGÓLNO POLSKIEGO MARSZU NA WARSZAWĘ . MUSIMY ZADEPTAĆ WSZYSTKIE ANTYPOLSKIE COVI/DIO/CKIE KARALUCHY ,A ZBRODNIARZY SZCZEPIONKOWYCH WYSŁAĆ TAM GDZIE ONI WYSYŁALI LUDZI SWOIM MORDERCZYM PREPARATEM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniała Cykoria niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 4:25
Moja znajoma nie wierzyła w covida. Jej ulubionym tekstem było "włącz myślenie". W końcu zaraziła się i trafiła pod respirator. W szpitalu mówiła, że pierwsze co zrobi po wyjściu, to się zaszczepi.
Pogrzeb w poniedziałek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
29 stycznia 2022r. o 5:59
Pan Lucek nie lubi historii z cyklu „moja znajoma” uważa je za niewiarygodne. Musisz to jakoś udowodnić. Preferowany kontakt telefoniczny z Panem Luckiem, który zweryfikuje podawane przez Ciebie informacje :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 stycznia 2022r. o 6:42
widzę że podobnie jak ja też miło rozpoczynasz dzień...
tez przy kawce? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
29 stycznia 2022r. o 6:52
Przy kawce, czytając najlepszy portal w gminie wiejskiej ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POL niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 6:57
Po co wogole pisac o szczepieniach?Chcesz sie szczepic to sie szczep,Nie chcesz nie musisz,Kazdy Dorosly decyduje za siebie,Podaja przyklady zgonow i pisza bo byl nie zaszczepiony,Mial wybor?nie skorzystal ?Trudno zeby kogos sila zaciagnac na szczepienie,Ale juz nie pisza ilu zmarlo z braku dostepu do lekarzy specjalistow,Ile odwolano operacji ktore ratuja zycie,Wiec milego dnia internauci,I nie kloccie sie bo to nic nie daje,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
29 stycznia 2022r. o 7:31

PIS-PO-PRL napisał(a): Pan Lucek nie lubi historii z cyklu „moja znajoma” uważa je za niewiarygodne. Musisz to jakoś udowodnić. Preferowany kontakt telefoniczny z Panem Luckiem, który zweryfikuje podawane przez Ciebie informacje :D


Oj chyba błędnie zweryfikowałeś ten wPiS , „ta znajoma chciała się nawrócić „ ,
a wiec trochę za późno uznała że jednak warto się szczepić .
wypij kawkę jak Janusz wejdziesz na obroty:):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 stycznia 2022r. o 7:47
PIS-PO-PRL napisał(a): Przy kawce, czytając najlepszy portal w gminie wiejskiej ;)


oj tam...
nie ''słódź '' im tak bo się wezmą za wprowadzanie kolejnych swoich ''pomysłów'' ku chwale ''nr. 1 w powiecie'' a wtedy ...
aż strach pomyśleć...
pozwól że skomentuję to po twojemu co ubawiło mnie do łez ...


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.