Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
35 nowych zakażeń w powiecie, 2479 mieszkańców powiatu na kwarantannie
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 12:13
No trzeba podać co drugi dzień te głupoty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 15:09
W handlowce dziś klasy na kwarantannę bo nauczycielka zrobiła sobie test i czekając na niego przyszła do szkoły .Od dziś dzieciaki na kwarantannę i zdalne bo wyszedł pozytywny .To jest kpina a do tego widać jaka mądra jest Pani nauczycielka skoro robiąc test brała chyba pod uwagę ze może mieć covidek ale lekcje zrobiła i dzieciaki maja teraz pod gorke.Do tego klasy gdzie chodzi mój syn miały zdalne i kwarantannę do ostatniej niedzieli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Daglezja niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 15:46
https://www.bibula.com/?p=130944
https://pl1.tv/title/ratowik-medyczny-przerywa-milczenie/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Krokosmia niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 15:51
~~Tomek napisał(a): W handlowce dziś klasy na kwarantannę bo nauczycielka zrobiła sobie test i czekając na niego przyszła do szkoły .Od dziś dzieciaki na kwarantannę i zdalne bo wyszedł pozytywny .To jest kpina a do tego widać jaka mądra jest Pani nauczycielka skoro robiąc test brała chyba pod uwagę ze może mieć covidek ale lekcje zrobiła i dzieciaki maja teraz pod gorke.Do tego klasy gdzie chodzi mój syn miały zdalne i kwarantannę do ostatniej niedzieli

U mojego syna było tak w zeszłym tygodniu i też teraz do końca tygodnia kwarantane ma też przyszedł nauczyciele
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Fasola niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 16:08
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): No trzeba podać co drugi dzień te głupoty


A kto ci każe tu się wypowiadać? jeżeli nie pasuje ci temat omiń go, to chyba proste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~j23 niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 16:26
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~czytelnik niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 17:25
A może covid do nauczycielki i szkoły przyszedł razem z waszymi pociechami z waszych domów,mogło tak być,czy nie.dzieci przechodza łagodnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Firletka niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 17:50
~~czytelnik napisał(a): A może covid do nauczycielki i szkoły przyszedł razem z waszymi pociechami z waszych domów,mogło tak być,czy nie.dzieci przechodza łagodnie.

Tak napewno z moja pociecha która w szkole ostatni raz była prawie dwa tygodnie temu .Baaa nawet nie miała kontaktu z ta osoba po powrocie na pół godziny lekcji a ma kwarantannę .Ja się nie dziwie ze tyle osób widnieje w statystykach kwarantanny jak tak to dziala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza