Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
35 nowych zakażeń w powiecie, 2479 mieszkańców powiatu na kwarantannie
~~Brudnobiała Krokosmia niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 18:11
~~Ciemnobursztynowa Fasola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): No trzeba podać co drugi dzień te głupoty


A kto ci każe tu się wypowiadać? jeżeli nie pasuje ci temat omiń go, to chyba proste.

Nie może być po co się Pan /Pani udziela nie proszonym będę pisać co będę chciała.Proste można wejść i ominąć mój komentarz proste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Krokosmia niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 18:12
~~czytelnik napisał(a): A może covid do nauczycielki i szkoły przyszedł razem z waszymi pociechami z waszych domów,mogło tak być,czy nie.dzieci przechodza łagodnie.

Bzdury mój syn po teście i negatywnie a nauczyciele pozytywny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Krokosmia niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 18:13
~~Wiśniowa Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~czytelnik napisał(a): A może covid do nauczycielki i szkoły przyszedł razem z waszymi pociechami z waszych domów,mogło tak być,czy nie.dzieci przechodza łagodnie.

Tak napewno z moja pociecha która w szkole ostatni raz była prawie dwa tygodnie temu .Baaa nawet nie miała kontaktu z ta osoba po powrocie na pół godziny lekcji a ma kwarantannę .Ja się nie dziwie ze tyle osób widnieje w statystykach kwarantanny jak tak to dziala

Dokładnie tak jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 19:22
~~Wiśniowa Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~czytelnik napisał(a): A może covid do nauczycielki i szkoły przyszedł razem z waszymi pociechami z waszych domów,mogło tak być,czy nie.dzieci przechodza łagodnie.

Tak napewno z moja pociecha która w szkole ostatni raz była prawie dwa tygodnie temu .Baaa nawet nie miała kontaktu z ta osoba po powrocie na pół godziny lekcji a ma kwarantannę .Ja się nie dziwie ze tyle osób widnieje w statystykach kwarantanny jak tak to dziala

Niedzielak powiedział że ma być 140 tys to się starają.
Jak za komuny 500% normy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Daglezja niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 19:44
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~will niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 20:13
Z poprzednich wypowiedzi wynika że wirus znalazł sobie gniazdo w szkołach sam jestem ojcem dziecka które przez nauczyciela jest na kwarantannie więc dlaczego szkoły funkcjonują i roznoszą wirusa????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Lubczyk niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 20:50
Zauważyłem że na każdym forum najwięcej do powiedzenia mają stare mohery i komuchy. Różaniec w rękę siedzieć i się modlić capy, a nie udzielacie się w czymś o czym nie macie pojęcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 20:59
Cyborg znowu coś pier dzieli o zamknięciu szkół.
Kiedy wreszcie ktoś jego zamknie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.