Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
156 zakażeń w powiecie, 57 262 w kraju
~~Srebrnoszara Cebula niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 21:31
~~Lewicowy Wolnościowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Różowoczerwony Wiciokrzew napisał(a):
Ić stont faszysto


Jesteś mentalnym niewolnikiem foliarskiej ideologii. Tak po ludzku, po lewacku żal mi Ciebie.
Bez wymienionej przez moją osobę trójki nigdy nie wygramy z pandemią. Jedynie Lewica w Polsce ma pomysł jak walczyć z tym groźnym i zabójczym wirusem, tylko że rząd śpi.

Nie wygramy z plandemia jak dalej takie czubki jak Ty będą chodzić po ziemi .Nawkrecalo się Wam choroba widmo a kontrola i jeszcze raz kontrola niektórym to wręcz jak afrodyzjak do szczęścia potrzebne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Stokrotka niezalogowany
28 stycznia 2022r. o 21:39
prawdziwy lekarz
https://pl1.tv/title/dr-piotr-wojciechowski-mam-dowody-na-smierc-po-szczepionce-na-covid-19/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Tulipan niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 12:51
Gdyby na tego celebrytę zaczęli w końcu leczyć zamiast kazać czekać, aż się pogorszy może w końcu byłoby dobrze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawoo niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 13:28
Świetna relacja Polek z Kanady o Rewolucji jaka się tam teraz dzieje .Brawwo .Osobiście myślę że to początek, że to się rozleje na cały świat ,już są tego pierwsze zapowiedzi z innych krajów także z Polski .Przepędzimy siewców Ciemnoty i zamordyzmu , twórców i wykonawców pseudo pandemii ,zabójczych wyszczepień i restrykcji .Dzisiaj wszyscy jesteśmy Kanadyjczykami
https://rumble.com/vtj7lh-konwj-wolnoci-w-ottawie-boena-z-agnieszk.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 13:45
BRAWOOO KANADA !!!!!!!!!!!!!!!!
https://rumble.com/vtjjj0-konwj-wolnoci-jedziemy-do-ottawy.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gromosław Bezlitosny niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 14:32
~~Brawoo napisał(a): Świetna relacja Polek z Kanady o Rewolucji jaka się tam teraz dzieje .Brawwo .Osobiście myślę że to początek, że to się rozleje na cały świat ,już są tego pierwsze zapowiedzi z innych krajów także z Polski .Przepędzimy siewców Ciemnoty i zamordyzmu , twórców i wykonawców pseudo pandemii ,zabójczych wyszczepień i restrykcji .Dzisiaj wszyscy jesteśmy Kanadyjczykami
https://rumble.com/vtj7lh-konwj-wolnoci-w-ottawie-boena-z-agnieszk.html


Taaaak jest !!! Brawoo , Brawoo , Brawwo !!!! .Myślałem że iskra wyjdzie z Polski , ale to nie ważne , ważne żeby teraz się dołączyć jak inne kraje zaczynają Na pohybel covidiańskiej ciemnocie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Tojad niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 15:39
Proszę bardzo , Kanadyjczycy mają jaja , a gdzie nasza Solidarność ? ,zdechła jak pies pod płotem ,jej niby bohaterzy popierają wrogów narodu z zagranicznych korporacji ,ślepi i głusi obrośli w tłuszcz ,stali się obleśnymi impotentami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 17:23
~~Płowożółty Tojad napisał(a): Proszę bardzo , Kanadyjczycy mają jaja , a gdzie nasza Solidarność ? ,zdechła jak pies pod płotem ,jej niby bohaterzy popierają wrogów narodu z zagranicznych korporacji ,ślepi i głusi obrośli w tłuszcz ,stali się obleśnymi impotentami

Jacy bohaterzy? Sprzedawczycki za parę eurasów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.