Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czołowe zderzenie samochodów osobowych we Włodzicach, cztery osoby odwiezione do szpitala
~~Kajo niezalogowany
2 maja 2022r. o 19:04
Jak co siedziała na telefonie bo co mogła robić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowy Dąb niezalogowany
2 maja 2022r. o 19:27
Hieny do boju będzie kasa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hreru niezalogowany
2 maja 2022r. o 21:10
Według pierwszych świadków kierujący oplem wyprzedzał na 3-go na zakrecie, więc co tam się w końcu stało? Sam słyszałem jak kierowca jadący za renault darł się do kierującego oplem " co za dziwny czlowiek wyprzedza na podwójnej ciągłej" ??

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Topinambur niezalogowany
2 maja 2022r. o 21:19
Nie wiem czy telefon zawinil, ale ostatnio widze, ze kobiety bardziej przeginaja. Tym razem tez mogl sms przyjsc i trzeba bylo odpisac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ggw srr niezalogowany
2 maja 2022r. o 21:41
Co Ty człowieku wygadujesz? Kierujący oplem jechał prawidłowo w kierunku Lwówka. Kierowca renault wyjechał na czołówke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
2 maja 2022r. o 22:11
Spieprzaj , z tym Ziębą wale.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Lubczyk niezalogowany
2 maja 2022r. o 22:11
~~Ggw srr napisał(a): Co Ty człowieku wygadujesz? Kierujący oplem jechał prawidłowo w kierunku Lwówka. Kierowca renault wyjechał na czołówke.

Ja tylko mówie to co slyszalem od osób które tam były przedemną, jechały za pojazdami które uległy wypadkowi wydzierali się na kierującego oplem, że wyprzedzał, a byłem tam minutę po zdarzeniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mm niezalogowany
2 maja 2022r. o 22:15
Hreru to chyba skoro tam byłeś to słyszałeś i widziales że kierująca renault zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w prawidłowo jadącego opla. Nie pisz bzdurnych komentarzy skoro nic nie wiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.