Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dyżury powiatowych radnych
~~Ryży gdańszczanin niezalogowany
8 maja 2022r. o 14:55
. . którzy są na bakier z prawem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
8 maja 2022r. o 16:13
Po co radni skoro nic nie robią tylko kasę biorą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boa niezalogowany
8 maja 2022r. o 16:17
Niech się wezmą i posprzątanie skej parku bo wstyd jaki syf bo rozmowy nic nie dają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Rogownica niezalogowany
8 maja 2022r. o 16:43
ten z wielkim nosem to jakiś wojskowy bo pamietam go jako dziecko albo w mundurze albo w jakies komuszym systemie mowiącego po rosyjsku i niezbyt przychylnego ? czy to on>?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kiss niezalogowany
8 maja 2022r. o 17:32
Oni nadają się tylko do pierdzenia w stołek !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Grzybień niezalogowany
8 maja 2022r. o 18:58
Wstyd, przez telefon? Ludzi się boicie? A z resztą... pewnie i tak by tam nie poszedł, bo co oni mogą... Powiatem i tak rządzi Roman i to nie tylko w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Frezja niezalogowany
11 maja 2022r. o 12:58
Tak się zastanawiam po co te spotkania?????? z radnymi, przecież społeczności według stalinowskiej metody wybierają grubszego od siebie bo myślą, że dla własnego interesu go przekręcą bo głupi. Ale!!!! nie na tyle, że by dać się przez niego dymać i podsuwać mu pomysły na jego kreatywne funkcjonowanie jako radny. Puki się nie wyzbędziemy tych stalinowskich idei to zapewniam dalej będziemy dreptać jak kundel na postronku wokół budy zwanej unią europejską. Pozdrawiam skundlonych bo są wartościowi, jak przegryzą postronek i staną się samodzielni bo w tym cała nasza nadzieja na przyszłość !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Rogownica niezalogowany
12 maja 2022r. o 22:58
~~Bordowa Frezja napisał(a): Tak się zastanawiam po co te spotkania?????? z radnymi, przecież społeczności według stalinowskiej metody wybierają grubszego od siebie bo myślą, że dla własnego interesu go przekręcą bo głupi. Ale!!!! nie na tyle, że by dać się przez niego dymać i podsuwać mu pomysły na jego kreatywne funkcjonowanie jako radny. Puki się nie wyzbędziemy tych stalinowskich idei to zapewniam dalej będziemy dreptać jak kundel na postronku wokół budy zwanej unią europejską. Pozdrawiam skundlonych bo są wartościowi, jak przegryzą postronek i staną się samodzielni bo w tym cała nasza nadzieja na przyszłość !!!!!!!!!!!

POLSKA NIEGDY NIE MIALA ADMINISTRACJI ZA ROZYDOKOMUCHY TAK SIE ZYWILY JAK PASOZYTY N A NAS DO TEJ PORY TAK JEST ---- PS NIE MYLIC Z ANTYSEMITYZMEM JA PRACOWALAM DLA ZYDOWKI Z AUSCHWITZ I INNYCH OBOZOW WIEC WIEM JAK ROZROZNIC ZMIJE OD ZASKRONCA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza