Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rada Nadzorcza odwołała Roberta Tomczyka z funkcji prezesa Parku Wodnego Orka
~~Była pracownica niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 22:54
Jestem bardzo zaskoczona tą informacją. Jestem byłą pracownicą tego parku wodnego i nigdy nie powiem złego słowa na temat Pana T. Mogę wręcz przeciwnie powiedzieć, że dla mnie pokazał bardzo ludzką twarz. Pomógł mi a nie musiał. Nie będę pisać o co chodzi w każdym razie wg mnie to bardzo zła decyzja. A miałam okazję pracować na obu zamkniętych basenach w Bolesławcu i mam porównanie. Na drugim basenie kierownik potrzebował adoracji ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Irga niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 2:26
A ja jestem tylko osobą korzystającą z basenów i też jestem zniesmaczony ta decyzją. Porządnych ludzi się czepiają, żeby tylko moc wsadzić na stołek jakąś polityczna figurę, która straciła inny stołek. Pewnie zajdą zmiany na gorsze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Mak niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 4:56
To za tych nagusów pod prysznicami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Krzewuszka niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 7:29
Wy tak serio z tą tzw. radą nadzorczą? W tym mieście decyduje o wszystkim jeden człowiek, o składzie tej śmiesznej rady również.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 7:32
~~Bladozielona Krzewuszka napisał(a): Wy tak serio z tą tzw. radą nadzorczą? W tym mieście decyduje o wszystkim jeden człowiek, o składzie tej śmiesznej rady również.


Pokładek ??? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Powojnik niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 8:09
TOP Bolesławiec też w rozsypce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 8:13
~~Rudozłoty Powojnik napisał(a): TOP Bolesławiec też w rozsypce


Bo mu najjaśniejszy okroił kasę. Pokłócili się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Morwa niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 8:40
Gruby i opalony robi przetasowania..może będzie cieplejsza woda w basenie i czyściej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza