Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oskarżona o gwałt kobieta z Bolesławca zbadana wykrywaczem kłamstw
~~Zbynio niezalogowany
26 września 2022r. o 6:54
Dzieci lubią konfabulować ,żeby zwrócić na siebie uwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Orlik niezalogowany
1 października 2022r. o 15:22
Rodzice tez moga konfabulowac co nie?! Ale Tu jest atak na to biedne dziecko,nie przyszlo ci do glowy Zbynio? Ktora z nich moze miec wieksze doswiadczenie? Bo zyje dluzej?nikt jak dzieci nie potrafi mowic prawde bardziej szczerze,a co wogole wy wiecie o tej matce,ze ja tak bronicie? Z kad to przyszlo do Bca ?jaka ma przeszlosc? Ktos to Wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Tibuchina niezalogowany
10 października 2022r. o 11:30
~~Brunatnoczerwony Orlik napisał(a): Rodzice tez moga konfabulowac co nie?! Ale Tu jest atak na to biedne dziecko,nie przyszlo ci do glowy Zbynio? Ktora z nich moze miec wieksze doswiadczenie? Bo zyje dluzej?nikt jak dzieci nie potrafi mowic prawde bardziej szczerze,a co wogole wy wiecie o tej matce,ze ja tak bronicie? Z kad to przyszlo do Bca ?jaka ma przeszlosc? Ktos to Wie?

Ja wiem wszystko o tej rodzinie, znam ich bardzo dobrze to wspaniali rodzice a ta dziewczyna to okropna kłamczucha delikatnie ujmując. Nie dziwi was fakt że za dziewczyna nikt z rodziny nie stanął ani bracia, dziadkowie, ciotki, wujkowie, a wiecie dlaczego bo ich też oskarżyła. A teraz zobaczycie i jeszcze usłyszycie o tej dziewczynie ona wiele potrafi....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Tibuchina niezalogowany
10 października 2022r. o 11:38
~~Rdzawozłoty Dyptam napisał(a): Matka w interwencji mowi jakim jest fantastycznym rodzicem....tak świetnym,ze dziecko wolało być w domu dziecka. Zawiodłaś kobieto swoją córkę, zawiodlas jako matka.

Zawiodła to się sama córunia a gdzie ma pójść jak jej nikt teraz nie chce. Ma to na co sobie sama zapracowała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Celozja niezalogowany
10 października 2022r. o 19:09
~~Serce napisał(a): Wyrodna córka - współczuję Rodzicom. Ja to z miejsca po takim czymś wyrzekłabym się jej bez żadnych skrópułów. Już nigdy nie miałabym do niej zaufanie bałavym się ją. To za wielki cios by można wybaczyć. Tyle wstydu co gowniara narobiła na całą Polskę. Bardzo dobrych adwokatów macie Droga Rodzinko. Trzymajcie się Bóg z Wami

Naprawdę? Być może karma wróci - również do ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Celozja niezalogowany
10 października 2022r. o 19:10
~~Jasnożółta Tibuchina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rdzawozłoty Dyptam napisał(a): Matka w interwencji mowi jakim jest fantastycznym rodzicem....tak świetnym,ze dziecko wolało być w domu dziecka. Zawiodłaś kobieto swoją córkę, zawiodlas jako matka.

Zawiodła to się sama córunia a gdzie ma pójść jak jej nikt teraz nie chce. Ma to na co sobie sama zapracowała.

Czytaj ze zrozumieniem - jak zdesperowanym musi być dziecko, ze woli odejść i być z obcymi ludźmi. Zapytaj w swojej rodzinie, wśród znajomych - może wtedy wyciągniesz wnioski...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ivo niezalogowany
10 października 2022r. o 19:18
Dziecko nie musi być zdesperowane. Wystarczy, że jest podłe, pozbawione uczuciowości wyższej i o wyjątkowo niskiej inteligencji emocjonalnej.
Mam nadzieję, że jej Matka ma się już dobrze i dostanie od państwa ogromne odszkodowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Wrzos niezalogowany
11 października 2022r. o 13:49
~~Jasnożółta Tibuchina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoczerwony Orlik napisał(a): Rodzice tez moga konfabulowac co nie?! Ale Tu jest atak na to biedne dziecko,nie przyszlo ci do glowy Zbynio? Ktora z nich moze miec wieksze doswiadczenie? Bo zyje dluzej?nikt jak dzieci nie potrafi mowic prawde bardziej szczerze,a co wogole wy wiecie o tej matce,ze ja tak bronicie? Z kad to przyszlo do Bca ?jaka ma przeszlosc? Ktos to Wie?

Ja wiem wszystko o tej rodzinie, znam ich bardzo dobrze to wspaniali rodzice a ta dziewczyna to okropna kłamczucha delikatnie ujmując. Nie dziwi was fakt że za dziewczyna nikt z rodziny nie stanął ani bracia, dziadkowie, ciotki, wujkowie, a wiecie dlaczego bo ich też oskarżyła. A teraz zobaczycie i jeszcze usłyszycie o tej dziewczynie ona wiele potrafi....


Czytałam gdzieś,że matka przez jakiś czas była w domu samotnej matki bo jej rodzice, ciotki, wujkowie, nie chcieli jej ani dziecka.....tacy pomocni i empatyczni z natury. Dalej interesuje Cię ich zdanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.