Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
41 do 18 w sprawie płatnego parkowania przy Ślusarskiej
~~Modra Cebula niezalogowany
27 września 2022r. o 13:35
Brawo. Mi to od razu śmierdziało... Ktoś ludziom nawkręcał że SPP dobra i podpisali i to pewnie ci niezmotoryzowani. A tu proszę! Brawo mieszkańcy. Teraz radni nie mają wyjścia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
27 września 2022r. o 13:38
Skoro Romanowi wystarczyło 18 podpisów na urządzenie tam strefy płatnej, to jeśli teraz jest 41 podpisów m.in za budową chodnika, drogi i parkingów to pewnie to zrobi skoro tak wsłuchuje się w głos mieszkańców. Szach i mat!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Oczar niezalogowany
27 września 2022r. o 13:42
Te niby podpisy za strefą zbierał człowiek powiązany z ratuszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PiotRomat niezalogowany
27 września 2022r. o 13:44
Mieszkańcy ulicy opiza też nie chcą tego dziadostwa które Roman postawił nam na podwórku. Trawa do pasa mieszkańcy sami musza kosić bo miasto w podwórka nie zagląda ale parkometr szybciutko postawili i ograniczyli miejsca parkingowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowy Miskant niezalogowany
27 września 2022r. o 13:48
Najlepsze jest to że jak idę do urzędu żeby skosili trawę pod blokiem to mówią że ten teren należy do spółdzielni a jak postawili tam parkometr i dostałem mandat mówię że to teren spółdzielni to wtedy twierdzą że to teren miasta. I ręką rękę myje a złodziej dalej kradnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oleks niezalogowany
27 września 2022r. o 13:51
Super robota, brawo Pis w koncu robi ktos porządek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Alstremeria niezalogowany
27 września 2022r. o 13:58
CHCE NIE CHCE I TAK BĘDZIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~liczyrzepa niezalogowany
27 września 2022r. o 14:12
~~Brunatnoszara Alstremeria napisał(a): CHCE NIE CHCE I TAK BĘDZIE


No przecież prezydent działał tu rzekomo na wniosek mieszkańców. A tu jedni chcą inni nie... Skoro nie ma jednomyślności to temat do wywalenia. Proste
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.