Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
41 do 18 w sprawie płatnego parkowania przy Ślusarskiej
~~Józek niezalogowany
27 września 2022r. o 14:13
~~Modra Cebula napisał(a): Brawo. Mi to od razu śmierdziało... Ktoś ludziom nawkręcał że SPP dobra i podpisali i to pewnie ci niezmotoryzowani. A tu proszę! Brawo mieszkańcy. Teraz radni nie mają wyjścia.

Przywrócić Bolesławiec do normalności. Zlikwidować SPP w mieście. Przyjezdni śmieją się że to miasto to parking.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ana niezalogowany
27 września 2022r. o 14:13
Brawo PiotRomat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
27 września 2022r. o 14:51
- Na wniosek mieszkańców ulicy Ślusarskiej, uwzględniając problemy z dostępnością miejsc postojowych na tej ulicy, proponuje się objęcie ulicy Ślusarskiej strefą płatnego parkowania. Proponowana zmiana przyczyni się do sprawniejszego funkcjonowania SPP, zgodnie z jej przeznaczeniem- czytamy w projekcie uchwały zgłoszonej przez prezydenta, Piotra Romana.

Czyżby ktoś kłamał na własne potrzeby ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
27 września 2022r. o 15:00
to teraz tylko można cierpliwie poczekać jak to się skończy...
przecież każdy ma w pamięci hasło ''po pierwsze mieszkańcy'' więc skoro taka jest wola większości to należałoby to uszanować...
to będzie swoisty sprawdzian dla demokracji...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Krokosmia niezalogowany
27 września 2022r. o 15:21
~~Józek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Modra Cebula napisał(a): Brawo. Mi to od razu śmierdziało... Ktoś ludziom nawkręcał że SPP dobra i podpisali i to pewnie ci niezmotoryzowani. A tu proszę! Brawo mieszkańcy. Teraz radni nie mają wyjścia.

Przywrócić Bolesławiec do normalności. Zlikwidować SPP w mieście. Przyjezdni śmieją się że to miasto to parking.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ema46 niezalogowany
27 września 2022r. o 15:24
Tylko, że, strefy płatnego parkowania nie dotyczą jedynie Bolesławca, tylko wszystkich miast w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysiek niezalogowany
27 września 2022r. o 15:55
~~Ema46 napisał(a): Tylko, że, strefy płatnego parkowania nie dotyczą jedynie Bolesławca, tylko wszystkich miast w Polsce.

Gdzieś tam planują wieszać niektórych a TAK ILE PRZYBYŁO MIEJSC PARKINGOWYCH PRZEZ WPROWADZENIE OPŁAT JAK KTOŚ COŚ ZAŁATWIA W SZPITALU TO CZY PŁACI CZY NIE ODJEDZIE JAK ZAŁATWI, PRACUJĄCY NIE BĘDZIE WYCHODZIŁ Z PRACY BY PRZESTAWIĆ AUTO DLA NASTĘPNEGO ROBIĄC MIEJSCE BY ZAPARKOWAŁ ktoś nas doi na hasło płatny i będzie miejsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Autonomia Kotlarski niezalogowany
27 września 2022r. o 16:11
Na ul Ślusarskiej nie ma miejsca na budowę parkingu. Postawia tylko oszustomaty jeszcze w podwórkach i tyle , ibęda musieli wykupywać karty i jakieś pierdóły nalepiać. Ludzie ..ogarnijcie się i idźcie sie drzec jutro o 9.tej pod ratusz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.