Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
41 do 18 w sprawie płatnego parkowania przy Ślusarskiej
~~Niebieskoszara Laurowiśnia niezalogowany
27 września 2022r. o 20:34
Czy znajdzie się kandydat na Prezydenta który zorganizuje referendum w sprawie płatnej strefy parkowania ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Mamutowiec niezalogowany
27 września 2022r. o 20:38
~~Kasztanowa Sałata napisał(a): Ślusarska to już prawie koniec miasta - równoległa Aleja Wojska Polskiego ,na jej końcu jednostka wojskowa nieprzejezdna a parkomaty powinny być tylko w ścisłym centrum i to 1 godz. bezpłatnie i bez tego durnego i bezprawnego wpisywania nr rejestracynego - Bolesławiec to nie Wrocław czy inne duże miasto .


A nawet gdyby odnieść to proporcjonalnie do Wrocławia, to parkometry musiałby stać na Krzykach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Halina z UM niezalogowany
27 września 2022r. o 20:44
Mieszkańcy wnioskują również o zamontowanie znaku ,,zakaz parkowania - nie dotyczy mieszkańców", remont chodnika i nawierzchni drogi oraz o budowę parkingu.
W związku z tym, że mieszkańcy ul. Ślusarskiej nie godzą się na SPP, złożymy na jutrzejszej sesji wniosek formalny o zdjęcie z porządku obrad projektu uchwały dot. Strefy Płatnego Parkowania.

OPALONY ma problem , powinien poddać pod głosowanie ten wniosek i go natychmiast realizować . No chyba że ,, po 1 '' to chwyt grubasa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
27 września 2022r. o 21:06
Jeżeli jest taki wynik głosowania to kto składał wniosek Zróbcie parking płatny pod domem Prazydenta albo na jego dachu wynik będzie o wiele lepszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Szałwia niezalogowany
27 września 2022r. o 21:22
Skoro Roman tak bardzo wziął pod uwagę wniosek mieszkańców, a okazało się że przeciwnych jest o wiele więcej, to chcąc być uczciwym nie robiąc z mieszkańców i radnych idiot.ów powinien wycofać ten podejrzany projekt uchwały. Proste. :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ela niezalogowany
27 września 2022r. o 21:26
Ułomna władza w tym zakichanym Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotokap niezalogowany
27 września 2022r. o 22:16
~~Ela napisał(a): Ułomna władza w tym zakichanym Bolesławcu

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Naja niezalogowany
27 września 2022r. o 22:51
q.......,jak można być tak ograniczonym i zachłannym na kasę ? że też to studia skończyło ?walka z kierowcami odbije się wam czkawką,nieroby

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima