Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
41 do 18 w sprawie płatnego parkowania przy Ślusarskiej
~~Wesoly Romek niezalogowany
28 września 2022r. o 8:15
Dzienkuje moim wyborcom i odplace sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółta Rudbekia niezalogowany
28 września 2022r. o 8:19
Odchodząc na emeryturę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Edek niezalogowany
28 września 2022r. o 8:26
Dziadek, wnukami się zajmij, a nie zarządzeniem miastem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Barwinek niezalogowany
28 września 2022r. o 8:34
to miasto układów i układzików... ktoś niezle musiał zarobić na tym SPP bo ludzie dobijani podwyzkami, oplatami za gazi itp nie maja już na jedzenie .... a co dopiero na parkomaty...nie kupuje w sklepach gdzie jest platny parking i tyle ..... jak firmy nie dbaja o swój interes to przykro .... jest internet tam jest lepiej i taniej... tu wiecznie nie ma, zamówią , a moze będzie .... do cholery z takimi sklepami.... zamykajcie po kolei wszystko i juz .... podatków dostaną mniej to ich opasłe brzuchy z tych stołków spadną ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Truskawka niezalogowany
29 września 2022r. o 19:52
~~Niebieskoszara Laurowiśnia napisał(a): Czy znajdzie się kandydat na Prezydenta który zorganizuje referendum w sprawie płatnej strefy parkowania ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Głos rozsądku niezalogowany
6 października 2022r. o 23:41
Ktoś w waszym imieniu star się walczyć z nepotyzmem władzy a wy od siebie nie dajecie nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.