Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Hełm z Rakowic Wielkich uratował ukraińskiego żołnierza
18442
PIS-PO-PRL
4 października 2022r. o 19:47
Poza tym kto by chciał jechać za ocean być podwykonawcą „yankee”. Dla ciebie raczej kierunek moskwa jest bardziej odpowiedni… i bardziej przyjazny

„ Rada Federacji Rosja zatwierdziła ustawę, zgodnie z którą kredytobiorca powołany do służby wojskowej w ramach mobilizacji będzie mógł zakwalifikować się do wakacji kredytowych w zakresie kredytów konsumpcyjnych i hipotecznych na okres służby.”

Do boju kierowco :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Śliwa niezalogowany
4 października 2022r. o 20:59
PIS-PO-PRL napisał(a): Poza tym kto by chciał jechać za ocean być podwykonawcą „yankee”. Dla ciebie raczej kierunek moskwa jest bardziej odpowiedni… i bardziej przyjazny

„ Rada Federacji Rosja zatwierdziła ustawę, zgodnie z którą kredytobiorca powołany do służby wojskowej w ramach mobilizacji będzie mógł zakwalifikować się do wakacji kredytowych w zakresie kredytów konsumpcyjnych i hipotecznych na okres służby.”

Do boju kierowco :D


Spokojna twoja rozczochrana. Jeździłem po całej Europie ale takiego otępienia społeczeństwa jak w Polsce nie znajdziesz . Byś się zdziwił jaki porządek jest na Białorusi. W miastach i na wsiach czysciutko, wszędzie zieleń ludzie mili i uśmiechnięci. Tam " przybłęda" z zagranicy nie kupi od tak ziemi czy mieszkania. Tylko w Polsce byle Ukrainiec ma wszystko na tacy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Śliwa niezalogowany
4 października 2022r. o 21:14
PIS-PO-PRL napisał(a): On by ruską flage w oknie wywiesił.
Nikt z niego nie zrobi podwykonawcy nato, unii, żydów, sroza, szwaba i lewactwa szeroko pojętego :D


PRL jak chcesz sprzedam ci relikwię - hełm który uratował życie Ukraińcowi. Nie drogo. Mieszkanie + 3 tony węgla .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
4 października 2022r. o 21:53
qwax_ napisał(a): Lepiej śmiać się z takich ordynarnie propagandowych "artykułów" i być okrzyknięty "ruskim trolem", niż wierzyć w takie brednie i być kompletnym dur.niem


100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
4 października 2022r. o 21:55
ale że żadnego filmiku nie wkleiłeś o zielińskim to jestem pod wrażeniem :D
pewnie długo ze sobą walczyłeś ;))




Dopisane 04.10.2022r. o godz. 21:55:

~~Miętowa Śliwa napisał(a): PRL jak chcesz sprzedam ci relikwię - hełm który uratował życie Ukraińcowi. Nie drogo. Mieszkanie + 3 tony węgla .


a ziemniaki od wujka z białorusi masz na handel?
wziąłbym z worek albo dwa ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
4 października 2022r. o 22:00
PIS-PO-PRL napisał(a): ale że żadnego filmiku nie wkleiłeś o zielińskim to jestem pod wrażeniem :D
pewnie długo ze sobą walczyłeś ;))

Zwyczajnie nie chciałem urazić twoich uczuć.
I on już tak "z polska" Zieliński się zwie? ;) Może go już na naszego prezydenta szykują ;)
Ale refleks to masz - minuta, dwie i już twoja odpowiedź. Jakieś Straże Obrony Ukraińców i Nienawidzące Rosjan trzymacie, czy co? :)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
4 października 2022r. o 22:04
;D
na posterunku ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
4 października 2022r. o 22:07
jasiu się wylogował, chyba zorientował się że czerwony napis nie działa, to ktoś musi pełnić wartę na forum ;)
choć on spod tyldy wciąż wali więcej niż ja z konta :D

qwax_ napisał(a): Zwyczajnie nie chciałem urazić twoich uczuć.

ależ nie uraziłeś, nie martw się ;)
zwyczajnie zabawnym wydał mi się ten filmik ;)
zazdroszczę wytrwałości i trzeźwego, sprawiedliwego spojrzenia na świat ;))
oraz tego jak nie ulegasz propagandzie :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.