Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Hełm z Rakowic Wielkich uratował ukraińskiego żołnierza
18442
PIS-PO-PRL
5 października 2022r. o 9:55
Gdzie cie wspominałem?
Wczoraj twój post zamkną ten temat i dzisiejszy go otworzył.
Za rano było… mogło ci się przewidzieć. Rozumiem ;)

A mój obiektywizm jest taki sam jak qwaxa. On nigdy nie napisze niczego dobrego o ukraińcach, a ja o ruskich.
Tylko że ja tego nie ukrywam, a on zaklina rzeczywistość… obiektywnie patrząc :D


~~Qwax_ napisał(a):
A kiedy to ja takie filmiki wrzucałem? Pewnie zawsze, ale może coś konkretnie? :)


Racja… będąc obiektywnym i świadomym użytkownikiem internetów nie mogłeś nic takiego wrzucić. Twoje filmiki prezentowały obiektywną prawdę… ewentualnie tylko prawdę, ale to w ostateczności.
Przepraszam, że cie pomówiłem o tak zUe zachowanie ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qwax_ niezalogowany
5 października 2022r. o 10:27
PIS-PO-PRL napisał(a):
Racja… będąc obiektywnym i świadomym użytkownikiem internetów nie mogłeś nic takiego wrzucić. Twoje filmiki prezentowały obiektywną prawdę… ewentualnie tylko prawdę, ale to w ostateczności.
Przepraszam, że cie pomówiłem o tak zUe zachowanie ;)

Chyba. że chodzi o ostatni filmik z Zełenskim vel. Zielińskim ;)
I tu zgoda - on jest bardzo prześmiewczy wobec Zełenskiego, ale nie jest jest w żaden sposób nieprawdziwy czy zmanipulowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 października 2022r. o 10:58
No racja. To był jedyny twój filmik jaki od wybuchu wojny tu wstawiłeś. No tak ;))

Ja tam niusy o słoikach kamikadze co drugi dzień zamieszczam. Takie hobby :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qwax_ niezalogowany
5 października 2022r. o 11:10
Mea culpa.
Zapomniałem, że należy bezwarunkowo kochać naród ukraiński i nienawidzić rosyjski...
Ile to człowiek musi się jeszcze nauczyć, by się później za niego rodzina nie wstydziła.
Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 października 2022r. o 11:19
No widzisz… mam to samo.
Nie wiedziałem że miszę kochać wielki naród rosyjski… bo jak tego nie robię, to łykam propagandę ;))
Tak to już jest. Kochać trzeba wszystkich… ale niektórych mniej, a innych bardziej ;)
Zależy co w tv powiedzą… lub w niezależnych mediach napiszą :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
5 października 2022r. o 11:26
nie kumam co może oznaczać ''kochać jakiś kraj''
można lubić jakąś narodowość ale kochać kraj?

ja tam np. nie cierpię po równo zarówno ''ukrów'' jak ''yankee''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qwax_ niezalogowany
5 października 2022r. o 11:50
PIS-PO-PRL napisał(a): No widzisz… mam to samo.
Nie wiedziałem że miszę kochać wielki naród rosyjski… bo jak tego nie robię, to łykam propagandę ;))
Tak to już jest. Kochać trzeba wszystkich… ale niektórych mniej, a innych bardziej ;)
Zależy co w tv powiedzą… lub w niezależnych mediach napiszą :D

Ale czy ja wychwalam ruskich? Raczej nie.
Za to nastała "moda" na wychwalanie tej "najwspanialszej" ukraińskiej nacji ;)
A przy okazji wyszydzanie tzw. "orków" - jako naród z natury zacofany i złodziejski;)
I że to mnie zwyczajnie drażni, to przecież niezbity dowód, że ja zacofany jestem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 października 2022r. o 12:05
~~Qwax_ napisał(a): to przecież niezbity dowód, że ja zacofany jestem ;)


takie życie... jeden jest ruską onucą, drugi łyka propagandę ;)

i tylko ten trzeci czuje, że nikt go nie oszukał :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza