Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA MediaExpert zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przepełnione pociągi do i z Wrocławia wieloletnią tradycją Dolnego Śląska
~~Porcelanowy Kosaciec niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 17:51
~~Karmelowa Metasekwoja napisał(a): Do tłoku w pociągach przyczyniają się też często podróżujący, i niepracujący Ukraińcy, z których spora grupa przyjechała do Polski chyba tylko w celach rekreacyjno-turystycznych, szczególnie dotyczy to młodych ,i w sile wieku mężczyzn z Ukrainy, którzy zamiast walczyć o swoją ojczyznę, szwendają się bezużyteczni po Polsce.

Debil
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Wierzba niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 17:53
Pan Kowalski pobiera / zarabia z K D
jedynie 42 tyś 550 zł .
Jak zostanie w Bolesławcu ,
to Impulsy zaoszczędzą i J . Kowalski zaoszczędzi i sprawa
się.
wyjaśni


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielate Parzydło niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 18:01
Pociągi są przepełnione, bo przybywa pasażerów. Drogie paliwa i kosmiczne ceny najmu mieszkań we Wrocławiu powodują, że ludzie chętniej wybierają kolej. Pociągi KD są nowoczesne, czyste i w miarę szybkie (samochodem jedzie się dużo dłużej i znacznie drożej). Pociągi nie są z gumy. Jedyne wyjście z tej sytuacji to zakup nowego taboru i zwiększenie liczby połączeń, zwłaszcza w szczycie przewozowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zygi niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 18:06
~~Złocistozielona Miechunka napisał(a): Nie wspomnę o bałaganie na dworcu we Wrocławiu, gdzie w kółko zmieniają peron odjazdu nie wyświetlając na pierwotnym peronie informacji o zmianie (bo nie ma jak) a podróżny biega jak dziwny czlowiek z peronu na peron w poszukiwaniu pociągu. Nieraz nawet załoga pociągu nie wie do samego końca nie wie, dokąd będzie jechać skład. Komunikat głosowy jest z uwagi na hałas niewiele wart. Nie wiem jak radzą sobie w tym chaosie osoby starsze.
Zastosowana autokorekta


Kumaci wiedzą o co chodzi.
Pociągi towarowe mają pierwszeństwo przed osobowymi!
Stańcie rano około godziny 9 na peronie w Bolesławcu i czekajcie na "sprintera" który startując w Zgorzelcu ma 40 minut opóźnienia (czas przejazdu odcinkiem z Bolesławca do Zgorzelca).
Potem policzcie pociągi towarowe które was minęły przed przyjazdem "opóźnionego" sprintera ,a także zwróćcie uwagę na tor po którym jechał :)
A że Wrocław to duży węzeł to pociągi osobowe muszą żonglować torami i peronami odjazdu.
Dla logicznie myślącego to nic trudnego i dziw bierze że tacy ludzie robią "studia" :)
A na tłok w wagonie jest prosty sposób - słać do odpowiednich organów pisma z pytaniem o bezpieczeństwo przeładowanego składu i składać masowo reklamacje za opóźnienia ,brak miejsca w wagonie, brak miejsca na rower gdy się kupiło na niego bilet, za zepsuty kibel....
Zyskać można albo miejscówki w wagonach ,więcej wagonów albo zniżki na kolejną "podróż".
Pytania do cwaniaków możecie zaadresować na Berdyczów bo tyle to wam da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Wierzba niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 18:11
Pana Jarosława Kowalskiego
nie interesuje przepełniony
pociąg z Wrocławia do Bolesławca
ale przepełniony portfel .
Pan Kowalski wypełnił swój
portfel w ubiegłym roku kasą
do poziomu 314 tyś 600 zł i
miałby problem z takim grubym portfelem znaleść miejsce
w przepełnionym pociągu KD .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Koleus niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 18:33
~~Popielate Parzydło napisał(a): Pociągi są przepełnione, bo przybywa pasażerów. Drogie paliwa i kosmiczne ceny najmu mieszkań we Wrocławiu powodują, że ludzie chętniej wybierają kolej. Pociągi KD są nowoczesne, czyste i w miarę szybkie (samochodem jedzie się dużo dłużej i znacznie drożej). Pociągi nie są z gumy. Jedyne wyjście z tej sytuacji to zakup nowego taboru i zwiększenie liczby połączeń, zwłaszcza w szczycie przewozowym.


Tłok był i przed wojna i inflacją... Kogo lub czego bronisz? Nieporadności?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Czosneczek niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 21:10
No to zobaczymy co Prezydent znaczy u Marszałka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pociąg niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 21:36
Tak jest dlatego że planowaniem rozkładów jazdy i obiegami pojazdów zajmują się ludzie którzy nie mają pojęcia o koleji i systemie działania tej branży.. Robią planowo przerwy 10min między pociągami gdzie ciągnie to za sobą opłakane skutki pod względem opóźnień..
KD ciągle inwestuje w tabor i bedzie go więcej..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA New Fashion
REKLAMA New Fashion