Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przepełnione pociągi do i z Wrocławia wieloletnią tradycją Dolnego Śląska
~~wsa niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 21:39
przepełnione pociągi kazdego dnia praktycznie, weekendy szczególnie, opóźnienia ostatnio zamiast 60 jest 120 .... sprinter jeżdzi jak chce nigdy o czasie, zdążyć na inny pociąg z przesiadką we Wrocławiu graniczy z cudem .... już zapas 1,5 godz to za mało ostatnie spożnienia ponad godzinne ..... dramat a bilety drogie....i podwyzki w kółko .... KD ma w dupie pasażerów tylko cyferki jakie to zyski, ile pasażerów .... a komfort jazdy no bydło lepiej przewożą....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Wierzba niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 21:53
Roman znaczy u Przybylskiego
bardz dużo , to kumple z piaskownicy
Niegdyś Roman byl pracodawcą
i szefem Przybylskiego .

Trzech muszkieterów ,
Pan Piotr Roman
Pan Cezary Przybylski
Pan Tomasz Gabrysiak

dzisiaj mają na głowie ważniejsze
sprawy , przygotowują się
do uroczystego otwarcia

marketu OBI

na ul. Staroszkolnej
na terenie byłego niemieckiego
obozu koncentracyjnego
KL Gross Rosen - Bunzlau I .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aaaa niezalogowany
16 grudnia 2022r. o 22:12
Nie ma co narzekać. Jeżdżę z Chojnowa do Wrocławia od 7 lat. Pociągi nowoczesne. Czasami są przepełnione, ostatnio po 15 godzinie z Wrocławia jechało tyle ludzi, że wolałem poczekać na kolejny pociąg. Drogie paliwa to i więcej ludzi jeździ pociągami. Bilet kosztujący 430 zł to już lekka przesada !!!! Przed pandemią kosztował 319 zł. We Wrocławiu komunikatów nie słychać, w Chojnowie stacja wyremontowana, ale już nagłośnienia nie potrafili zrobić, trzeba wyjść na peron żeby dowiedzieć się czy pociąg będzie jechał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Koleus niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 11:32
~~Aaaa napisał(a): Nie ma co narzekać. Jeżdżę z Chojnowa do Wrocławia od 7 lat. Pociągi nowoczesne. Czasami są przepełnione, ostatnio po 15 godzinie z Wrocławia jechało tyle ludzi, że wolałem poczekać na kolejny pociąg. Drogie paliwa to i więcej ludzi jeździ pociągami. Bilet kosztujący 430 zł to już lekka przesada !!!! Przed pandemią kosztował 319 zł. We Wrocławiu komunikatów nie słychać, w Chojnowie stacja wyremontowana, ale już nagłośnienia nie potrafili zrobić, trzeba wyjść na peron żeby dowiedzieć się czy pociąg będzie jechał.


Ciekawe co byś mówił gdyby starsza mama ci omdlała w tym tłumie w pociągu... Ja widziałem taka akcje i nie zazdroszcze...Kogo, czego bronisz...? Nieporadności?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Wierzba niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 12:23
Broni korupcji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 13:49
Koleje Dolnośląskie to PIS , więc jest jak wszędzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Wierzba niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 13:54
KD to Marszałek Cezary Przybylski
i „ wystarczy nie kraść „
jak mówi przedmówca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieska Roszpunka niezalogowany
17 grudnia 2022r. o 14:16
Przybylski i Roman razem działają w ugrupowaniu co ma taką filuterną nazwę "Bezpartyjni". Niech pokażą co potrafią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.